Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Szata graficzna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Szata graficzna (/Temat-Zamkniety-Szata-graficzna-57)

Strony: 1 2 3 4


RE: Szata graficzna - jakubu - 15-11-2009 18:31

A o jakie ikonki chodzi bo nie zabardzo wiemTongue nic mi sie nie zmieniło z działami (chyba) Smile


RE: Szata graficzna - Admin - 15-11-2009 18:34

(15-11-2009 18:31)jakubu napisał(a):  A o jakie ikonki chodzi bo nie zabardzo wiemTongue nic mi sie nie zmieniło z działami (chyba) Smile

na stronie głownej niebieski biały i czerwony znaczek lockerz Smile


RE: Szata graficzna - xellos666 - 16-11-2009 21:40

no ikonki fajnie zrobioneSmile jeszcze może szate zrobić zbliżoną do tej na lockerz, granatowo niebieską


RE: Szata graficzna - jakubixioraczek - 18-11-2009 12:13

Ja też ossobiście bym wolał styl lockerz.com


RE: Szata graficzna - Andre101 - 18-11-2009 15:34

Ale ten styl nie jest taki zly chociaz styl lockerz.com nawiazywalby do tematyki


RE: Szata graficzna - Sonybek - 18-11-2009 21:35

No prawda kolego .Forum mi się bardzo podoba jest dobrze zbudowane jeszcze jak by się styl podkręciło tak jak na http://www.lockerz.com to by było extra.


RE: Szata graficzna - Marello - 22-11-2009 09:59

Admin moja taka mała sugestia nie wiem czy tak jest specjalnie czy co ale, nie uważasz że H@ powinien mieć czerwony nick a nie zielony ? Tongue Mod powinien mieć zielony Tongue Chyba, że lubisz zielony kolor tak jak ja Tongue


RE: Szata graficzna - Admin - 22-11-2009 10:21

mi zielony odpowiada Smile co do szaty to próby przerobienia jej na wzór lockerz.com były jednak wszystko przestało być czytelne na obecną chwile zosaje obecny layout (z nowymi ikonami i banerem)Tongue


RE: Szata graficzna - Kleszczman - 22-11-2009 11:37

Ale to nie znaczy że na tym pozostaniemy wiecznie. Będą nowe pomysły i modernizacje. Jednak wszystko z czasem.
Wiecie, jak damy wam wszystko na raz to sie szybko znudzicie nie ?? Smile


RE: Szata graficzna - jakubu - 22-11-2009 12:42

No racja Kleszczu Smile

Tak co trzy miesiące zmieniać wygląd i git xD