Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30 gr za rejestracje (7 rejestracji) NIEAKTUALNE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 30 gr za rejestracje (7 rejestracji) NIEAKTUALNE (/Temat-30-gr-za-rejestracje-7-rejestracji-NIEAKTUALNE-56612)

Strony: 1 2 3


RE: 30 gr za rejestracje (5 rejestracji) - marcel_kk - 29-07-2012 05:40

nick: marcelk
godz: 06:30
PP: [email protected]


RE: 30 gr za rejestracje (5 rejestracji) - Ombrinho - 29-07-2012 12:19

Akcja jest ale mi jej nie zaliczyło:
[Obrazek: dowdzu.jpg]

Nie wiem, może już się rejestrowałeś w tej grze i nie wyczyściłeś ciasteczek, albo nie przeszedłeś całego samouczka, bo oni z tego co widzę to się każdej pierdoły czepiają i każdy najmniejszy powód jest dobry, żeby nie zaliczyć. Więc albo jak masz zmienne ip to spróbuj jeszcze raz, wyczyść ciasteczka, albo przelewam tylko 5 gr.


RE: 30 gr za rejestracje (5 rejestracji) - marcel_kk - 29-07-2012 15:51

Kolo, z tymi zaliczeniami - niezaliczeniami to stary numer na tym forum, wielu jest takich co po rejestracji namiętnie wciskaja
kit ze rejestracja niezaliczona.
Nie robie tego pierwszy raz, zmienne IP, ciacha wyczyszczone, świeży email, samouczek zrobiony.
Sprawdź jeszcze raz, bo nie podoba mi się to.
[Obrazek: bi886r.jpg]


RE: 30 gr za rejestracje (5 rejestracji) - Ombrinho - 29-07-2012 18:22

Cytat:Kolo, z tymi zaliczeniami - niezaliczeniami to stary numer na tym forum, wielu jest takich co po rejestracji namiętnie wciskaja
kit ze rejestracja niezaliczona

Może i to stary numer, lecz jeśli Ci pokazuje dowód, na którym czarno na białym widać, że akcja nie została uznana (w kolumnie wartość widnieje liczba 0) to przecież, nie kłamie

Cytat:Moja oferta dotyczy rejestracji w grze Pirate Storm (link poniżej), podkreślam, że pełną kwotę płace za zaliczoną ofertę, w przypadku, gdyby oferta nie została zaliczona, w ramach rekompensaty wypłacę 5 gr, oczywiście po okazaniu dowodu w postaci maila weryfikacyjnego.

Zasady zaliczenia oferty zostało jasno ustalone w moim pierwszym poście. Jeśli jednak nadal czujesz się oszukany, możesz zgłosić sprawę do admina. Wtedy to i jemu przedstawimy tą sprawę a on zadecyduje.


RE: 30 gr za rejestracje (5 rejestracji) - marcel_kk - 29-07-2012 18:36

Nie strasz mnie tu adminem, sprawdź jeszcze raz,
jestem zarejestrowany i powinno być o.k.
[Obrazek: 2cfxkes.jpg]


RE: 30 gr za rejestracje (5 rejestracji) - Ombrinho - 29-07-2012 18:48

Ja Cie nie straszę, adminem, tylko przypomniałem Ci, że masz taką możliwość. Jeśli chodzi o rejestracja, to od razu przyznają pieniądze, jednak sprawdziłem dla ciebie teraz, no i nie mam tej rejestracji zaliczonej. Może oni mają inne sposoby sprawdzenia, że rejestrowałeś się już w ich systemie, nie wiem i nie odpowiem Ci na to pytanie.
[Obrazek: dowd1v.jpg]

Na tym obrazku jest screen zarobków za poszczególne dni, dziś jest 29 lipca i ty w tym dniu robiłeś rejestracje jak sam widzisz nie ma żadnej kwoty za ewidencjonowanej na ten dzień


RE: 30 gr za rejestracje (5 rejestracji) - marcel_kk - 29-07-2012 18:52

Nie znam sie na sposobie zaliczeń,
może dokonują tego na koniec dnia,
sprawdz jutro, wtedy bedzie wszystko jasne,
jak na razie jestem w grze.....


RE: 30 gr za rejestracje (5 rejestracji) - Ombrinho - 29-07-2012 18:53

Ok, nie ma problemu


RE: 30 gr za rejestracje (5 rejestracji) - marcel_kk - 30-07-2012 04:12

Zaliczyło ?


RE: 30 gr za rejestracje (5 rejestracji) - Ombrinho - 30-07-2012 10:45

Screen z dzisiaj:
[Obrazek: dowodkc.jpg]

Jak sam widzisz przy akcji z godziny 06:21 wartość nadal jest 0, a powinna być tak jak u góry mam akcje z wczoraj z godziny 19:44 gdzie w kolumnie wartość, jest podana kwota prowizji