Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy wg. Shino - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy wg. Shino (/Temat-Typy-wg-Shino-55587)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Typy wg. Shino - shino - 13-07-2012 20:39

Los Angeles Dodgers - San Diego Padres

Los Angeles Dodgers @1,53



RE: Typy wg. Shino - shino - 14-07-2012 09:38

Isner J. - Harrison R.

Isner J. @1,40



RE: Typy wg. Shino - shino - 14-07-2012 10:04

Lindstedt R. / Tecau H. - Hanley P. / Knowle J.

Lindstedt R. / Tecau H. @1,44



RE: Typy wg. Shino - shino - 14-07-2012 10:16

Hajek - Almagro

Hajek +5 @1,52 zwrot


Na dzisiaj 3 typy, ponieważ oferta tenisa na dziś jest bardzo bogata. Mam nadzieje że wszystkie 3 typy będą zielone.
Do zobaczenia za 2-3 dni.


RE: Typy wg. Shino - shino - 14-07-2012 12:26

David Haye vs Dereck Chisora

Dereck Chisora @3,75 5/10


Bardzo długo czekałem na tą walkę. Chisora pokazał klasę w walce z jednym z braci Klitschko, walczył do końca lecz przegrał. Dzisiaj według bukmacherów Haye jest zdecydowanym faworytem ale według mnie obaj mają dużą szanse na wygranie pojedynku. Galę można oglądać na polsacie, rozpoczęcie o 18:00.
To tyle ode mnie. Za godzinę wyjeżdżam, Nowe typy dopiero w poniedziałek lub jutro jak znajdę jakiegos hot-spota.


RE: Typy wg. Shino - biznes - 14-07-2012 15:04

trochę ciężko obstawiać bo typy dałeś ale co z tego ryzyko jest Wink


RE: Typy wg. Shino - GrzesiX - 14-07-2012 15:40

(14-07-2012 12:26)shino napisał(a):  Bardzo długo czekałem na tą walkę. Chisora pokazał klasę w walce z jednym z braci Klitschko, walczył do końca lecz przegrał. Dzisiaj według bukmacherów Haye jest zdecydowanym faworytem ale według mnie obaj mają dużą szanse na wygranie pojedynku. Galę można oglądać na polsacie, rozpoczęcie o 18:00.
To tyle ode mnie. Za godzinę wyjeżdżam, Nowe typy dopiero w poniedziałek lub jutro jak znajdę jakiegos hot-spota.

'Del Boy' nie wygra raczej tego punkty, bo w Anglii to jednak 'Hayemaker' jest goretszym towarem do sprzedania, ma popracie telewizji, przymierzany jest do Witalija Kliczki... Jak siedzisz w boksie to pewnie jestes zorientowany jakie jaja sie wyprawiaja Smile chodzi mi o werdykty walk, wyniki walk sa DRUKOWANE, sedziowie potrafia dac zwyciestwo bokserowi, ktory ewidentnie zebral lanie w walce - wszystko to biznes, pieniazki i gra promotorow... Wygrywac musi ten, na ktorym da sie zarobic, ktory sie sprzeda. Wracajac do tematu - Chisora jest zbanowany w brytyjskiej komisji bokserskiej (dzisiejsza walka odbedzie sie na luksemburskich papierach). Bracia Kliczko mowili ze Chisora nie dostanie juz od nich oferty walki - jest przegrany, starszy z braci twierdzi, ze wygral z Chisora wszystkie rundy. Zgadzam sie z Toba, co do tego, ze Chisora jest bitnym bokserem, po porazce z drewnianym Tysonem Furym, pokazal, ze ma jaja jak arbuzy, (wygral walke z 'Nordic Nightmare' Robertem Heleniusem - niestety sedziowie go oszukali...) a Witalijowi dal dobra walke, nikt starszemu z braci nie postawil takiego oporu w ostatnim czasie (chyba dopiero Lennox Lewis w 2003 r. Smile) Chisora jest moim ulubionym bokserem wagi ciezkiej, oczywiscie nie liczac Polakow - Tomka Adamka, czy Mariusza Wacha... Licze ze Dereck wniesie jeszcze troche swiezosci do tej jakze slabo obsadzonej na dzien dzisiejszy krolewskiej kategorii bokserskiej... Co do werdyktu - nie jestem pewien Smile


RE: Typy wg. Shino - shino - 15-07-2012 17:16

Gonzalez S. / Lipsky S. - Fleming C. / Hutchins R.

Fleming C. / Hutchins R. @1,72 8/10



RE: Typy wg. Shino - shino - 15-07-2012 22:36

Cincinnati Reds - St.Louis Cardinals

Cincinnati Reds @1,90 10/10



RE: Typy wg. Shino - shino - 15-07-2012 23:30

Andujar P. - Ramos-Vinolas A.
Andujar P. @1,72 10/10