Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Link na stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Link na stronie (/Temat-Link-na-stronie-54664)

Strony: 1 2 3


RE: Link na stronie - Admin - 08-07-2012 10:57

Statystyki, które pokazałeś mówią same za siebie, najpierw zadbaj o serwis by móc cokolwiek zarobić.


RE: Link na stronie - tomazzi - 08-07-2012 10:57

(08-07-2012 10:55)123mamut napisał(a):  Jak nikt nie wchodzi?A ogłoszenia to co ja sam dodałem?

a według Ciebie ktoś poza Tobą na tą stronę wchodzi ?
wybacz 25 unikatów to nawet brak słów by skomentować tą ilość ...
pomimo, że koszt reklamy "śladowy" to szkoda wydawać nawet te 3 zł na to by reklama sobie wisiała dla samego wiszenia i nikt jej nie widział bo 25 unikatów to no comment


RE: Link na stronie - Destroyer - 08-07-2012 11:00

Nie ma co dyskutować panowie to jakiś nowicjusz który próbuje, niestety ma zerowe pojęcie o trafficu, pozycjonowaniu i prowadzeniu stron internetowych, dlatego ten temat jest żartem.
Sugeruje autorowi prośbę o jego zamknięcie.
Pozdrawiam


RE: Link na stronie - 123mamut - 08-07-2012 11:30

Nikt nie odwiedza lol


RE: Link na stronie - tomazzi - 08-07-2012 11:34

(08-07-2012 11:30)123mamut napisał(a):  Nikt nie odwiedza lol

statystyki mówią same za siebie
widać, że jesteś laikiem i nie masz nawet fiołkowego pojęcia o wielu rzeczach
przy 25 unikalnych osobach nikt reklamy u ciebie nie zakupi i nic dodać, nic ująć

jedyne co to możesz zrobić :
albo zaorać stronę albo zabrać się za wskrzeszanie trupa, reklama i ściąganie ludzi i wtedy możesz myśleć o szukaniu chętnych na zakup reklamy
na dzień dzisiejszy wątpię byś takowego jelenia znalazł który zakupi u ciebie reklamę


RE: Link na stronie - 123mamut - 08-07-2012 11:50

widzisz te reklamę nad ogłoszeniami? To sprzedane jest po za tym pole się ora nie stronę


RE: Link na stronie - LessiPL - 08-07-2012 12:16

@up
jeśli ktokolwiek Ci za to zapłacił to jest takim samym laikiem jak Ty, gdyż ta reklama nie jest nic warta. Mimo wszystko powodzenia w szukaniu jeleni.


RE: Link na stronie - tomazzi - 08-07-2012 12:21

(08-07-2012 11:50)123mamut napisał(a):  widzisz te reklamę nad ogłoszeniami? To sprzedane jest po za tym pole się ora nie stronę

ten co kupił tą reklamę jest tak samo mądry jak i ty
gratulacje w znalezieniu jelenia, bo nikt znający się na rzeczy i widząc statystyki w postaci 25 unikatów nie zapłaci ci nawet 1 gr za reklamę nie na miesiąc a na cały rok
no chyba, że o to ci chodzi - szukać jelenia który się nie zna, zapłaci a ja coś na trupie zarobię
to życzę powodzenia w szukaniu kolejnych nie znających się na rzeczy jeleni


RE: Link na stronie - rafalek9 - 08-07-2012 12:28

możem wrzucić tam moją reklamę ale za złotówkę na rok....


RE: Link na stronie - LessiPL - 08-07-2012 12:29

Ten temat mi bardziej wygląda na pseudoreklame niż ofertę reklamową.