Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wealth4allteam-świetna forma zarobku (/Temat-Wealth4allteam-swietna-forma-zarobku-54111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Verb22 - 12-07-2012 18:53

Ile dajecie tej stronce czasu na zescamienie sie? wytrwa dlugo, wasze zdanie?


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - marcin82 - 12-07-2012 18:58

jak dla mnie to w tym momencie nr.1 obok BB.
firma ma naprawdę solidne podstawy


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - hader686 - 13-07-2012 21:00

Chcialbym sie dowiedziec jakie sa oplaty przy wyplacie pieniedzy z W4.
Pozdrawiam


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - nerv - 13-07-2012 21:02

Na konto STP (opłata 2%)
Na konto bankowe (opłata $6.50) czas realizacji ~7dni roboczych
Na kartę kredytową (opłata $6.00) czas realizacji 10 dni
Na kartę przedpłacową (wydanie karty $18.95 opłaty: załadowanie-$1.50 wypłata-$3.50 + 0.35% + 2%)

Osobiście zamierzam wypłacać z karty przedpłacowej.


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - marcin82 - 21-07-2012 18:15

żeby ożywić wątek:

Wczoraj rozmawiałem chwilę z Helmutem (jednym z adminów w4at) na temat ich nowego projektu - Genesis. Są w tej kwestii niezwykle tajemniczy i nie chcą zdradzać żadnych szczegółów, jednak udało mi się wyciągnąć informacje, że istnieje mała szansa, że odpalą ten projekt już w sierpniu!

a co do jest? tego właśnie nie wie niktWink jednak Helmut twierdzi, że będzie to coś absolutnie nowego, prawdziwy przełom, coś czego jeszcze żadna firma nie wymyśliła i nie wdrożyła. pożyjemy, zobaczymy, ale jeżeli choć w części okaże się to prawdą, to cały w4at może zarabiać (dla nas!) naprawdę poważne pieniądze przez naprawdę długi czasWink

także w moim prywatnym rankingu 'hyipów' w4at depcze po piętach BB. kto wie - być może po wypuszczeniu Genesisa wskoczy na pierwsze miejsce?


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - adax84 - 21-07-2012 18:19

Teraz jest weekend więc odpoczywam Tongue ...ale od poniedziałku trzeba się będzie wziąć za porządną edukacje związaną z tym programem i rozważyć inwestycje.


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - rincorn - 22-07-2012 14:51

Ja rozważam tylko ile jeszce tapów dokupić bo ten program-wiadomo nie od dzis że należy do topowychSmile


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Makowa - 22-07-2012 15:04

A czy będzie ktoś miał na wymianę 100 na Ipay?


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - rincorn - 22-07-2012 15:11

Przez UMS kupisz za 360 zł -100$ i będziesz mieć na koncie w mgnieniu oka


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Verb22 - 18-08-2012 05:46

Cholera, dziwi mnie że tak cicho o tym programie. Dzisiaj po zalogowaniu na konto, zobaczyłem takie info(tłumacz google)

PILNE ZALEŻNE 72 godzin do wykonania! Ze względu na kwestie zgodności, wszystkie filmy promocyjne muszą być natychmiast usunięte. Będziemy mieć nowe przedsiębiorstwo zatwierdzone filmy kiedy projekt Gensis jest uruchomiona. Jeżeli którykolwiek affiliate nie spełnia powyższego upoważnienia, jego konto zostanie zawieszone Wealth4allteam.com i pozostanie nieaktywna do momentu gdy są one zgodne. To jest nasza nowa polityka i będą egzekwowane przez zespół zgodne!

Prrojekt genesis wchodzi w życie. Ciekawe co to będzie. 4all i BB wyrastają na liderów po upadłych mintz i zekker. Uzupełnione przez jbp, mogą dać ogromne zyski.