Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iShop - Sklep Pomagający Zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: iShop - Sklep Pomagający Zarabianie (/Temat-iShop-Sklep-Pomagajacy-Zarabianie-50085)

Strony: 1 2


RE: iShop - Sklep Pomagający Zarabianie - Snoweee - 27-02-2012 14:55

(26-02-2012 18:24)Branzolek napisał(a):  Kupiłem do TESTU Pisze dużymi literami bo oferuję podobną usługę i powiem wam że jestem zawiedziony.
Koleś uprzejmy nie jest , robisz to i to albo ŻEGNAM . Takie jest jego podejście ale cóż , zamówiłem 10 lików za 1,50 to groszę wiec mysle a co mi tam , wpłaciłem kaskę pierwszy dalem link okej , mówi ze mu nie działa konkurs nie ładują mu się komentarze to myśle sobie , ok spoko możliwe , dalem link do innego konkursu , ok wbił 3 głosy , I za chwilę pisze że nie jest w stanie wiecej zrobic bo mają bład z botem O_o . Dałem 3 konkurs okej , nie raczył w ogóle sprawdzić czy działa oddał kase ale zlał sprawę , I ciągle jak jakiś nie wiadomo kto pisze w liczbie mnogiej tak jak by miał nie wiadomo jaką firme ; o Co nie powiem robi się szpanersko wkurwiające facepalm Oddał kase ok , Ale Jak używa bota , to ban w konkursie na FB jest gwarantowany wiec nie polecam kupna tego typu usługi Smile Komentarz Fartownie NEUTRALNY , Ale cóż Pozdrawiam , to tyle ode mnie Smile


Branzolek, ty to jesteś zajebiście miły...


@EDIT (TOPIC)

Ja poczekam na stronę Smile


RE: iShop - Sklep Pomagający Zarabianie - Admin - 27-02-2012 18:57

Prośbą o edycje zingorowana...


iShop - Sklep Pomagający Zarabianie - Admin - 27-02-2012 18:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.