Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Likepage.pl - Wypromuj swój serwis WWW! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Likepage.pl - Wypromuj swój serwis WWW! (/Temat-Likepage-pl-Wypromuj-swoj-serwis-WWW-49429)

Strony: 1 2 3


RE: Likepage.pl - Wypromuj swój serwis WWW! - MixKosa - 11-02-2013 11:17

Takich serwisów jest mrówków i nie wiem czy ma to jakiś sensu prowadzenia tego bo jeśli nie masz ciekawej szaty graficznej i nie masz opcji poza Lubię TO i G+ to giniesz w mrowisku. Big Grin


RE: Likepage.pl - Wypromuj swój serwis WWW! - luidor - 12-05-2013 15:00

Witam
Korzystałem kiedyś z takich stron i co można powiedzieć trochę ruchu i lajków jest ale trzeba by siedzieć w tym cały czas. Co więcej zbyt duży wzrost i nagły spadek odwiedzin na pewno zostanie zauważony przez google a wtedy ban jest murowany. Ale na początek jako forma promocji to i owszem.


RE: Likepage.pl - Wypromuj swój serwis WWW! - pmarek - 01-06-2013 15:04

Widzę, że strona już nie działa ...


RE: Likepage.pl - Wypromuj swój serwis WWW! - sheko12 - 01-06-2013 18:53

nie wiem czy warto z tego korzystać,jak skorzystałem i większość lajków była pochodzenia kont z dziwnymi nazwami czyl imie i nazwisko jakieś dziwne plus konto nie ma zdjecia,żadnych informacji,nic,tak jakby fikcjca w celu punktów.Więc nam daje to lajk ale zero ruchu/aktywności ze strony innych ludzi którzy nas zlajkowali.

Fajnie mieć 1k like,ale po co jak nie ma aktywnych ludzi? pubikujemy post na takim FP i nawet jednego komentarza nie ma czy lajka.

P.S Pewnie chwilowo nie działa stronka Wink


RE: Likepage.pl - Wypromuj swój serwis WWW! - bitu92 - 02-06-2013 00:52

(01-06-2013 15:04)pmarek napisał(a):  Widzę, że strona już nie działa ...

Dziala caly czas Smile


RE: Likepage.pl - Wypromuj swój serwis WWW! - TwojStary - 02-06-2013 07:02

Nie działa. ( SS w spoilerze )




RE: Likepage.pl - Wypromuj swój serwis WWW! - malwinski - 06-06-2013 20:28

no wlasnie ma zdjecia,żadnych informacji,nic,tak jakby fikcjca w celu punktów.Więc nam daje to lajk ale zero ruchu/aktywności ze strony innych ludzi którzy nas zlajkowali.


RE: Likepage.pl - Wypromuj swój serwis WWW! - mafiss - 30-07-2013 23:02

@up
Czy nie chodzi o to by mieć puste lajki ?


RE: Likepage.pl - Wypromuj swój serwis WWW! - kaamolo - 19-08-2013 22:34

Spoko strona


RE: Likepage.pl - Wypromuj swój serwis WWW! - grotaazy - 22-11-2013 22:41

Polecam Big Grin tą strone Wink