Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ktora telewizja polsat n czy cyfra? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: ktora telewizja polsat n czy cyfra? (/Temat-ktora-telewizja-polsat-n-czy-cyfra-47462)

Strony: 1 2


RE: ktora telewizja polsat n czy cyfra? - Lubelak - 21-12-2011 15:52

Mam cyfrowy polsat rewelacji nie ma jak skonczy sie umowa biorę N


RE: ktora telewizja polsat n czy cyfra? - Bolt - 21-12-2011 16:07

Polsat to żart Smile Miałem to niewielki szum wiatru czy coś i traci zasięg.. Mam N-ke i jestem zadowolony, z cyfrą nie mialem do czynienia, ale wydaje mi się że N ma najlepsze promocje, szczególnie na święta Smile


RE: ktora telewizja polsat n czy cyfra? - Tech - 21-12-2011 17:01

Niedługo N i Cyfra+ to będzie jedność, więc za bardzo nie ma się nad czym zastanawiać, pozostaje jedynie wybór między cyfrowym polsatem. Ja osobiście mam cyfre+ od kilkunastu lat i nie narzekam Wink


RE: ktora telewizja polsat n czy cyfra? - polik95 - 21-12-2011 19:37

ja nie mam kablowki ale jak bym miał brac to cyfre+


RE: ktora telewizja polsat n czy cyfra? - Adreon - 23-12-2011 16:15

Cyfrowy polsat drogi dosc.. Posiadam Cyfre i jestem zadowolony Smile Dobre oferty i promocje.


RE: ktora telewizja polsat n czy cyfra? - dawidt13 - 03-01-2012 20:46

Póki co mam Cyfrowy Polsat, ale zmiana się szykuje na N.


RE: ktora telewizja polsat n czy cyfra? - Mateusz5511 - 03-01-2012 21:20

skasowane


RE: ktora telewizja polsat n czy cyfra? - MareKSG - 14-01-2012 20:26

To, że Cyfra + jest najlepszą to oczywiste. Abonament nie jest wcale z kosmosu jeżeli skorzysta się z oferty multiroom. Jako, że interesujesz się sportem (chyba Big Grin) to nie ma lepszego wyboru, bo pod tym względem Cyfra miażdży w Polsce Big Grin N miałem wcześniej i zrezygnowałem, bo wg. mnie chamstwem jest podwyższanie ceny abonamentu bez zawiadomienia o tym. Poza tym oferta N nie jest tak bogata (pod względem sportu) jak na Cyfrze.