Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyślij za darmo kartę świąteczną z płytą z kolędami w prezencie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wyślij za darmo kartę świąteczną z płytą z kolędami w prezencie! (/Temat-Wyslij-za-darmo-karte-swiateczna-z-plyta-z-koledami-w-prezencie-46843)

Strony: 1 2 3


RE: Wyślij za darmo kartę świąteczną z płytą z kolędami w prezencie! - bakugan - 14-12-2011 21:50

Zamówione i czekam Smile


RE: Wyślij za darmo kartę świąteczną z płytą z kolędami w prezencie! - mysza5000 - 14-12-2011 22:33

także zamówiłam Smile


RE: Wyślij za darmo kartę świąteczną z płytą z kolędami w prezencie! - damianus627 - 17-12-2011 12:50

Zamówiłem tydzień temu o 12:55 dzisiaj wysłana o 10:07.
[Obrazek: chhr.jpg]


RE: Wyślij za darmo kartę świąteczną z płytą z kolędami w prezencie! - munio - 17-12-2011 12:56

Dzis Ostatni Dzien Przyjmuja Trzeba Sie Spieszyc


RE: Wyślij za darmo kartę świąteczną z płytą z kolędami w prezencie! - marcel_kk - 18-12-2011 11:10

Dziś przyszło!
[Obrazek: opp9j8.jpg]


RE: Wyślij za darmo kartę świąteczną z płytą z kolędami w prezencie! - CrisPL - 18-12-2011 14:23

To ja już nie rozumiem. Przyjechałem odebrać, a tego tam nie było Sad
A dostałem potwierdzenie, że jest do odbioru.


RE: Wyślij za darmo kartę świąteczną z płytą z kolędami w prezencie! - marcel_kk - 18-12-2011 15:23

Ja wczoraj dostałem SMS-a z kodem, dzisiaj podjechałem
pod paczkomat INPOSTu wybranym wcześniej w zamówieniu,
wklepałem numer telefonu, kod z SMS-a, maszyna zawyła
otworzyły sie drzwiczki i nagroda moja.
Nie pomyliłeś paczkomatów ?


RE: Wyślij za darmo kartę świąteczną z płytą z kolędami w prezencie! - bakugan - 18-12-2011 16:27

Ja też dzisiaj odebrałam Smile
i nawet całkiem fajna ta płytka Smile


RE: Wyślij za darmo kartę świąteczną z płytą z kolędami w prezencie! - CrisPL - 21-12-2011 15:50

A jednak ucieszyłem się gdy przyszedł kolejny sms, żeby odebrać OK pojechałem. To znowu szafka przymarzła -.-


RE: Wyślij za darmo kartę świąteczną z płytą z kolędami w prezencie! - m4te01 - 21-12-2011 18:35

Dziś przyszło ; D
Całkiem fajnie śpiewa ta płytka Big Grin