Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gra ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-303)
+----- Wątek: Gra ;) (/Temat-Gra-46214)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Gra ;) - kanonier - 21-11-2011 21:14

no włascie co z chatem tak trudno go zrobić ? omg ?


RE: Gra ;) - rlk120 - 21-11-2011 21:17

Co do cen - przedyskutujcie to raz jeszcze Wink
Chyba bardziej wam się opłaci - więcej userów za mniejszą kasę niż mniej userów za większą Wink


RE: Gra ;) - masterex2 - 21-11-2011 22:15

Wracając jeszcze do cen to zróbcie sondę do ilu zł ludzie najchętniej by zapłacili za premkę i po kłopocie.


RE: Gra ;) - Admin - 22-11-2011 01:09

(21-11-2011 20:16)Youtuber napisał(a):  No tak cena fajna 20zł za SMS to przesada.

Z 20 zł i tak nie maja nawet 10 zł na rękę więc wcale drogo nie jest, smsy niestety są bardzo słabym patentem na zarobek. Prowizje sobie bierze usługodawca + urząd skarbowy i zostają grosze. Nagród na pierwszym resie było całkiem sporo więc nie można narzekać.

(21-11-2011 22:15)masterex2 napisał(a):  Wracając jeszcze do cen to zróbcie sondę do ilu zł ludzie najchętniej by zapłacili za premkę i po kłopocie.

głupota, wiadomo że każdy wybierze najniższą cenę.

resumując jak komuś sie ceny nie podobają to niech premium nie kupuje albo niech idzie na takeagift gdzie kupi premium za 7 zł, a korzyści wiadomo jakie..Xpokerface


RE: Gra ;) - Marello - 22-11-2011 14:16

@up
20zł to jest drogo jak dla przeciętnego typka który co miesiąc pakuje 50zł na doładowanie, ale nie o tym topic a nie wszyscy chyba to zauważyli.

@topic
Gra ciekawa szkoda że tylko jeden próbny kredyt, zebrałem jakieś spadające PZ i nie wiedziałem co się dzieje nagle 6 kulek ;D


RE: Gra ;) - Bolt - 22-11-2011 14:23

@banan: takeagift nie działa już Smile Poza tym chyba większość wie ile z tego sms'a jest dla serwisu, nie wiem czy z 7 złotych, dlatego po prostu proponuję obniżenie cen przelewów - bardziej się będzie to opłacać i userom i wam, cena 8 czy 9 zł za przelew / PP i tak wychodzicie korzystniej niż za sms za 20zł z którego skorzysta mało osób. Fakt zeszliśmy z tematu ale to tak na poczekaniu Wink Gierka fajna, przeszedłem z 1 poziom Smile przypomina bardzo grę ze spadającymi ptz przy rejestracji na lockerz


RE: Gra ;) - kamaz1234 - 23-11-2011 10:31

Ile się dostaję PZ jak się przejdzie wszystkie poziomy ?


RE: Gra ;) - Ciastek - 23-11-2011 14:45

Fajny pomysł z tą grą i tak jak masterex napisał zróbcie SB bo ludzie piszą w rebusach, MP3 ...


RE: Gra ;) - masterex2 - 23-11-2011 16:42

(22-11-2011 14:23)Bolt napisał(a):  @banan: takeagift nie działa już Smile Poza tym chyba większość wie ile z tego sms'a jest dla serwisu, nie wiem czy z 7 złotych, dlatego po prostu proponuję obniżenie cen przelewów - bardziej się będzie to opłacać i userom i wam, cena 8 czy 9 zł za przelew / PP i tak wychodzicie korzystniej niż za sms za 20zł z którego skorzysta mało osób. Fakt zeszliśmy z tematu ale to tak na poczekaniu Wink Gierka fajna, przeszedłem z 1 poziom Smile przypomina bardzo grę ze spadającymi ptz przy rejestracji na lockerz

Sms też powinien zostać bo nie wszyscy mają konta bankowe..

@Topic. Ktoś wile ile pz jest za poziom? Czy to nie ma znaczenia?


RE: Gra ;) - Bolt - 23-11-2011 16:58

nie napisałem że należy sms wywalić, ale napisałem by wprowadzić PP oraz obniżyć cene płatności z konta bankowego do tych 9zł powiedzmy bo i tak więcej na tym mają niż na sms'ie Smile

Ja tam 1pz za poziom mam