Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa odsłona : DOMOWEGO SYSTEMU ZARABIANIA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nowa odsłona : DOMOWEGO SYSTEMU ZARABIANIA (/Temat-Nowa-odslona-DOMOWEGO-SYSTEMU-ZARABIANIA-46211)

Strony: 1 2


RE: Nowa odsłona : DOMOWEGO SYSTEMU ZARABIANIA - Cobelius - 19-01-2012 00:25

Udowodniłem swoją naiwność i żądzę szybkiego zarobku, bo kupiłem ten kurs. Gwarancję zwrotu pieniędzy wziąłem za dobrą monetę i zawiodłem się. Zawiodłem się na tym kursie, zawiodłem się na Dawidzie Sielewiczu - specu od tego bubla i zawiodłem się na swojej intuicji. Kasy mi nie zwrócił. Cały ten ebook to rodzaj kursu na temat pozycjonowania i zarabiania z Google Adsense. Wkrótce zacznę go udostępniać na forach jako ciekawostkę, o ile Pan Dawis S. nie pójdzie po rozum do głowy i nie odda mi kasy Smile


RE: Nowa odsłona : DOMOWEGO SYSTEMU ZARABIANIA - Ropsont - 19-01-2012 00:50

Jest w ogóle w tym e-booku jakakolwiek potrzebna wskazówka do której przeciętny człowiek samemu nie dojdzie? Tongue


RE: Nowa odsłona : DOMOWEGO SYSTEMU ZARABIANIA - motorola1212 - 19-01-2012 10:48

Jest już tyle poradników o pozycjonowaniu nawet za darmo.
A szczerze mówiąc jest to to samo co w płatnych poradnikach.


No dobra. Czasem zdarza się taki poradnik który jest wart swojej ceny ale z tego co ja zauważyłem to rzadko.