Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Allegro - bezpieczeństwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [Rozwiązane]Allegro - bezpieczeństwo (/Temat-Rozwiazane-Allegro-bezpieczenstwo-42207)

Strony: 1 2


RE: Allegro - bezpieczeństwo - mikolaj90 - 30-08-2011 16:15

Po co podawać link ? Temat napisałem w celu, aby ktoś wyjaśnił mi czy allegro zwraca pieniądze w razie oszukania. Gościu nie oszukał ale nie miał towaru, brak profesjonalizmu. Temat do zamknięcia.


RE: Allegro - bezpieczeństwo - adik0070 - 30-08-2011 16:19

Chciałem zobaczyć, ale jeżeli się boisz, że Cie wyśmiejemy z telefonu..

A tak na poważnie to planuję kupić telefon i chciałem zobaczyć jakiego sprzedawcy unikać.


RE: Allegro - bezpieczeństwo - mikolaj90 - 30-08-2011 16:24

Tak, boję się wyśmiania - większej głupoty nie mogłeś napisać.

Jeżeli chcesz wiedzieć, na jakich sprzedawców trzeba uważać to już Ci piszę na jakich. Nie da się tego przewidzieć. Tutaj gościu miał 13 pozytywów i co ? Nie miał towaru, a wysłałbym mu kasę i zaczęły by się problemy. Jednak tak czy siak trzeba sprawdzać komentarze i pytać się czy zgadza się wysłać za pobraniem - ten się nie zgadzał. Nie rozumiem dlaczego, dzikich zwyczajów nie rozumiem.


RE: Allegro - bezpieczeństwo - adik0070 - 30-08-2011 16:35

Wszystko co napisałeś wiem. Mam duży staż na allegro, chciałem zobaczyć sprzedawce.
koniec ot.


RE: Allegro - bezpieczeństwo - Daminn - 30-08-2011 19:32

Podałbyś link w takim celu, że reszta by wiedziała gdzie nie kupować...


RE: Allegro - bezpieczeństwo - mikolaj90 - 30-08-2011 19:35

Proszę zamknąć temat. Wyjaśniam, że allegrowicz od którego kupiłem telefon nie był oszustem, oszukał go jego wspólnik - nie będę opisywał jak wszystko miało wyglądać. Osoba od której zamówiłem dostała negatywny komentarz za brak profesjonalizmu podczas aukcji a tego też nie będę tłumaczył bo mi się nie chce. Po prostu jak kupuje się drogi towar trzeba o wszystko wypytać i od raz nie wpłacać pieniędzy.


[Rozwiązane]Allegro - bezpieczeństwo - Tech - 30-08-2011 21:32

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.