Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka klawiatura za 300 złotych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Jaka klawiatura za 300 złotych. (/Temat-Jaka-klawiatura-za-300-zlotych-41982)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Psek - 24-08-2011 20:53

Bierz razera;]


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Zythus - 24-08-2011 20:55

@Psek
Dlaczego? Możesz uzasadnić? Smile


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - DDK - 24-08-2011 20:55

No to proponuję A4Tech X7. Elegancka i bardzo przyjemna, a przede wszystkim nie droga. Nie będę tu się rozpisywał dalej bo na taką klawiaturę jak 6Gv2 na prawdę szkoda mi byłoby kasy.

Poza tym Steelseries też jest dla "Gejmerów", a takich rzeczy nie lubisz ? Hę ;]


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Psek - 24-08-2011 20:56

(24-08-2011 20:55)Zythus napisał(a):  @Psek
Dlaczego? Możesz uzasadnić? Smile

Niech Ci razer uzasadni;]


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Coristo - 24-08-2011 20:59

6Gv2 to klawiatura "gejmingowa" za którą płaci się bardzo dużo. Zythus a jaka klawiaturka oprocz firmy SteelSeries ci sie podoba ? Jerk


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Zythus - 24-08-2011 21:01

@DDK
Słyszałem o niej sporo opinii iż niektóre klawisze się psują. Do tego niezbyt mi się podoba i ma "zbyt dużo" programowalnych klawiszy - aż tyle nie potrzebuję.
Ostatnim argumentem jest to, że mam do wydania 4X tyle - więc raczej tak tania klawiatura mnie nie interesuje. Smile
Co do tego że jest gamingowa - tak, jest. Ale nie ma z nią żadnych problemów i jest mechaniczna, więc to potężny plus dla niej.

@Psek
Haha, dobre!

@Coristo
Za Lycosę zapłacę tyle samo a uzyskam produkt o wiele niższej ergonomiczności i ogólnej jakości (z tego co czytam w internecie na wielu stronach).
Podoba mi się, ale w jakim sensie? Wyglądu? Ergonomii? Smile


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - DDK - 24-08-2011 21:04

To sobie kup tą klawiaturę i mi głowy nie zawracaj hahah nie mam cierpliwości. Kiedyś kupiłem Logitecha za 30zł, służyła mi 8 lat ( nadal działa ! ). Więc nie wiem jaki sens klawiaturę za takie kokosy kupować.


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Zythus - 24-08-2011 21:06

@DDK
Kupuję klawiaturę za tyle, bo za tyle chcę. To mój wybór.
Ja zawracam Ci głowę? Jeżeli nie możesz poprzeć swojego wyboru konkretnymi argumentami, to się po prostu nie wypowiadaj. Łaski nikomu ( a zwłaszcza mi) wypowiadając się w tym temacie - nie robisz. Nikt Cię tu nie trzyma Smile. Mimo wszystko dzięki za chęci.

Czyli jednak kupić tę 6Gv2? Nie jest taka zła? Smile


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - DDK - 24-08-2011 21:08

Tak kup ją. Jest jak najbardziej fantastyczna i ten jej przepiękny Design ! Po prostu sam muszę ją mieć


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Zythus - 24-08-2011 21:10

@DDK
Co do designu to bym polemizował - nie jest zbyt ładna. Z wyglądu wolę o wiele bardziej Lycosę, ale awaryjność nie jest jej pozytywną stroną.