Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Andrzej Lepper nie żyje, Lepper popełnił samobójstwo ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Andrzej Lepper nie żyje, Lepper popełnił samobójstwo ! (/Temat-Andrzej-Lepper-nie-zyje-Lepper-popelnil-samobojstwo-41014)

Strony: 1 2


RE: Andrzej Lepper nie żyje, Lepper popełnił samobójstwo ! - Daminn - 07-08-2011 13:11

Teraz powoli wychodzi, wiedział za dużo i taki efekt. Kolejne "samobójstwo" osoby która wiedziała coś więcej i dla kogoś było to niewygodne.


RE: Andrzej Lepper nie żyje, Lepper popełnił samobójstwo ! - Inten - 07-08-2011 16:36

(05-08-2011 23:23)MareKSG napisał(a):  Szkoda, nic do niego nie miałem... Pewnie nie mógł wytrzymać patrząc na to co robi Tusk albo ktoś się dowiedział o jakimś jego przekręcie i to było jedyne wyjście.

Typowy PIS'owiec... Mocherowe berety ^.-

Jakbys chcial wiedziec to z Jarkiem mial kose Wink

Przekonuje ostatni jego spot.
http://www.youtube.com/watch?v=gQVP27j11Pg&feature=player_embedded

Co do tematu to szkoda go.


RE: Andrzej Lepper nie żyje, Lepper popełnił samobójstwo ! - MareKSG - 07-08-2011 16:46

(07-08-2011 16:36)Inten napisał(a):  
(05-08-2011 23:23)MareKSG napisał(a):  Szkoda, nic do niego nie miałem... Pewnie nie mógł wytrzymać patrząc na to co robi Tusk albo ktoś się dowiedział o jakimś jego przekręcie i to było jedyne wyjście.

Typowy PIS'owiec... Mocherowe berety ^.-

Jakbys chcial wiedziec to z Jarkiem mial kose Wink

Przekonuje ostatni jego spot.
http://www.youtube.com/watch?v=gQVP27j11Pg&feature=player_embedded

Co do tematu to szkoda go.

Ty gościu jesteś ułomny? Co to w ogóle jest? Ktoś coś powie na Tuska to już odpowiedź, że pisowiec... Zapamiętajcie sobie to raz na zawsze: PO i PIS to dla mnie jedne wielkie ścierwo! Więc ogarnij się mo"CH"erowy dzieciaku.


RE: Andrzej Lepper nie żyje, Lepper popełnił samobójstwo ! - mikolaj90 - 07-08-2011 18:59

Szkoda Pana Leppera, kolejny dobry polityk nie żyje [*]

Co do PO a PiS. Coraz bardziej myślę, że ludziom podobają się prywatyzacje oraz drożyzna dzięki czemu zawdzięczamy to PO-lszewikom. Nie to, że jestem za PISem czy PO ale zdecydowanie najlepiej rządziłoby PIS. Ogólnie cały rząd ma nas w dupie jednak w końcu musi ktoś rządzić.


RE: Andrzej Lepper nie żyje, Lepper popełnił samobójstwo ! - omisiu - 07-08-2011 19:22

(07-08-2011 18:59)mikolaj90 napisał(a):  Szkoda Pana Leppera, kolejny dobry polityk nie żyje [*]

Co do PO a PiS. Coraz bardziej myślę, że ludziom podobają się prywatyzacje oraz drożyzna dzięki czemu zawdzięczamy to PO-lszewikom. Nie to, że jestem za PISem czy PO ale zdecydowanie najlepiej rządziłoby PIS. Ogólnie cały rząd ma nas w dupie jednak w końcu musi ktoś rządzić.


To mnie rozwaliło. Teraz gdyby pisowcy wygrali to była by to kadencja katastrofy smoleńskiej zabójstwa prezydenta itp...

Poza tym co pis zrobił przez 2 lata władzy absolutnej? A wydaje mi się, że jak były wybory wcześniejsze to znaczy, że nie rządził zbyt dobrze. I od razu mówię, że nie popieram żadnej partii politycznej więc nie opowiadam się za ani przeciw żadnej partii. PO też nie rządzi dobrze. Więc jedynym plusem tej kadencji jest wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych.
Dziękuję dobranoc


RE: Andrzej Lepper nie żyje, Lepper popełnił samobójstwo ! - mikolaj90 - 07-08-2011 19:30

Omisu, ktoś w końcu jak już pisałem musi rządzić. Wystarczy znaleźć tylko profil PO na nk ich oficjalny i przeczytać komentarze - mówią same za siebie. Żadna partia nie ma głowy do rządzenia w tym najbardziej PO bo widać co porobili. Jak nie PO i PIS to jeszcze SLD lub PSL.

Co do PIS-u. Dziwisz się, że była by to kadencja katastrofy Smoleńskiej ? Jak by się Ruski i Tusk przyznali, że maczali palce to byłoby wyjaśnione.

Jeszcze raz piszę, że nie jestem za PO ani PIS bo rząd to legalna mafia jednak uważam osobistym zdaniem, że najlepiej sprawdziłby się w tej roli PIS, SLD, PSL.


RE: Andrzej Lepper nie żyje, Lepper popełnił samobójstwo ! - ptasior - 07-08-2011 20:11

@up lub Janusz Korwin-Mikke


RE: Andrzej Lepper nie żyje, Lepper popełnił samobójstwo ! - Daminn - 07-08-2011 21:43

@omisiu Byś się zdziwił ile Lech zrobił dobrego dla polski przez ten krótki czas. Tak jesteś w temacie to lepiej zamilcz. Teraz nadzieja w nowej prawicy.

Poczytajcie trochę, jest lista dziwnych "samobójstw" polityków i ludzi znających się na pewnych rzeczach na przestrzeni ostatnich lat.


RE: Andrzej Lepper nie żyje, Lepper popełnił samobójstwo ! - Tech - 07-08-2011 22:25

Co do "wiedzy" Leppera:

http://www.youtube.com/watch?v=dQD3Fqkf4LE