Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiany FireCash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zmiany FireCash.org (/Temat-Zmiany-FireCash-org-40726)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zmiany FireCash.org - vincentdangogh - 02-08-2011 09:27

Mam pytanie: czy jest możliwość dorzucić w kolejnych zmianach tabelkę, która pokazywała by wykres zarobków poprzedniego miesiąca w danych dniach? Wcześniej był taki wykres i był bardzo pomocny (można było mniej więcej zobaczyć w jakich dniach danego miesiąca był zarobek). Czy jest moźliwość jego powrotu? Teraz zaczął się nowy miesiąc i z tego co widzę (albo nie mogę znaleźć - poprawcie mnie jeśli tak) jest tylko możliwość zobaczenia danych z obecnego miesiąca.



Pozdrawiam :-)


RE: Zmiany FireCash.org - emerror - 02-08-2011 11:36

(02-08-2011 09:27)vincentdangogh napisał(a):  Mam pytanie: czy jest możliwość dorzucić w kolejnych zmianach tabelkę, która pokazywała by wykres zarobków poprzedniego miesiąca w danych dniach? Wcześniej był taki wykres i był bardzo pomocny (można było mniej więcej zobaczyć w jakich dniach danego miesiąca był zarobek). Czy jest moźliwość jego powrotu? Teraz zaczął się nowy miesiąc i z tego co widzę (albo nie mogę znaleźć - poprawcie mnie jeśli tak) jest tylko możliwość zobaczenia danych z obecnego miesiąca.

Dobry pomysł - popieram.


RE: Zmiany FireCash.org - Dominator - 02-08-2011 12:19

(02-08-2011 11:36)emerror napisał(a):  
(02-08-2011 09:27)vincentdangogh napisał(a):  Mam pytanie: czy jest możliwość dorzucić w kolejnych zmianach tabelkę, która pokazywała by wykres zarobków poprzedniego miesiąca w danych dniach? Wcześniej był taki wykres i był bardzo pomocny (można było mniej więcej zobaczyć w jakich dniach danego miesiąca był zarobek). Czy jest moźliwość jego powrotu? Teraz zaczął się nowy miesiąc i z tego co widzę (albo nie mogę znaleźć - poprawcie mnie jeśli tak) jest tylko możliwość zobaczenia danych z obecnego miesiąca.

Dobry pomysł - popieram.

Również by mi się przydało takie cudo.


RE: Zmiany FireCash.org - Por2010 - 03-08-2011 16:50

szkoda ze te FirePromotor tylko dla premium Sad

jednak tylko flag dla premium,sorka nie przeczytałem do konca xD


RE: Zmiany FireCash.org - m4rcin93 - 03-08-2011 17:05

Firepromotor nie jest dla premium.
Dla Premium jest tylko dodatkowa opcja Flagowania.

Kciuki,Komenty,Wyświetlenia za friko każdy może sobie zamówić Smile


RE: Zmiany FireCash.org - Por2010 - 03-08-2011 17:39

a do czego słuzy ten flag?


RE: Zmiany FireCash.org - zon - 05-08-2011 15:17

jak zobaczysz kogoś, kto łamie regulamin yt, kopiuje czyjś filmik itd to możesz go "sflagować" i filmik najprawdopodobniej zostanie usuniety ;>


RE: Zmiany FireCash.org - Kurus - 06-08-2011 10:39

Promotor jest całkiem dobry ;-) Szczególnie w komentarzach ;-)


RE: Zmiany FireCash.org - Por2010 - 06-08-2011 16:26

czekam juz 4 dni na akceptację z FilePromotor

ile to może trwać?Big Grin


RE: Zmiany FireCash.org - vincentdangogh - 07-08-2011 10:03

Por2010 - jak wrzucisz za dużo plików do promowania to mogą dostać status "odrzucono" Big Grin Ja tak dostałem na większości filmikach, które pięć czy sześć dni temu wrzuciłem do promowania Big Grin