Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł (/Temat-Zarabianie-kasy-na-pokerze-BEZ-WPLACANIA-WLASNYCH-SRODKOW-dowody-wyplat-na-3-800zl-40366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - KarmazynowyPirat - 28-01-2012 11:00

Weź od rodzica Big Grin
Poza tym, to nie jest pewne, że poproszą o skan dowodu, weryfikacja dotyczy losowo wybranych osób.


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Magnus - 28-01-2012 11:08

(23-08-2011 09:34)KarmazynowyPirat napisał(a):  Jak się ma mozillę, to ctrl + f i można w tekstach łatwo znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania Tongue

W Google Chrome też ta opcja jest Smile


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - KarmazynowyPirat - 31-01-2012 13:22

Podejrzewam, że IE też ją ma, tylko zapewne inna kombinacja klawiszy Tongue


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - yizer - 05-02-2012 20:03

Ciężka sprawa jest z tym quizem Wink

To mam rozumieć że wystarczy że wypełnię quiz za 50$ i mogę już je wypłacić?


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Max998 - 05-02-2012 20:10

A no to prawda.
Ogólnie zrobiłem sobie tam konto zachwycony tymi zarobkami lecz gdy wszedłem już po weryfikacji maila na tę stronę nie wiedziałem gdzie się ruszyć. Tyle tam tego jest, że człowiek się gubi.
Dodatkowo trzeba co nieco umieć w tym pokerze żeby się tam poruszać.


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Ombrinho - 05-02-2012 20:20

Ogólnie jest ciężko, bo żeby wypłacić te 50 $ i dodatkowo otrzymać 100$ trzeba uzbierać na poker roomie 100 pkt. A przy najniższych blindach grając około 3,5 h ledwo uzbierałem 1pkt:/


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - PodatekPL - 05-02-2012 20:23

Ten quiz dopiera za 3 razem zdałem ,bo za pierwszym źle przeczytałem ostatnie pytanie.


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - yizer - 05-02-2012 20:50

Jakbyś był taki dobry to może odpowiedzi byś podał ? Tongue


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Michał Bereszyński - 05-02-2012 22:43

nie możnaBig Grin


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Michał Bereszyński - 05-02-2012 22:43

i każdy dostaje inne pytania;p poszukaj odpowiedzi w necie;p