Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lucky-Points.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lucky-Points.pl (/Temat-Lucky-Points-pl-39419)

Strony: 1 2 3 4


RE: Lucky-Points.pl - FireMedia - 08-07-2011 18:10

już się zwinęli? za dużo już rozdaliście?Big Grin


RE: Lucky-Points.pl - Stejk - 08-07-2011 18:36

Gdybyście nam strony nie hakowali to strona byłaby online.


RE: Lucky-Points.pl - FireMedia - 08-07-2011 18:55

Po pierwsze jak śmiesz nas oskarżać po drugie dowód tych bredni proszę.


RE: Lucky-Points.pl - Scoobyx - 10-07-2011 14:40

Co to są wogóle za zadania? Pobierania plików, rejstracje hahhah Big Grin żal mi was. Zadania to zadania, a nie płacenie za download. /FUCK YEA


RE: Lucky-Points.pl - FireMedia - 10-07-2011 14:56

Jaki serwis takie zadania Smile Zwłaszcza jeśli nieletni prowadzi taki serwis, bo o niezweryfikowanym paypalu nie wspomnę, ale z drugiej też strony jak może być zweryfikowany skoro brak lat Sad


RE: Lucky-Points.pl - InTeR - 11-07-2011 22:47

(10-07-2011 14:56)FireCash.org napisał(a):  Jaki serwis takie zadania Smile Zwłaszcza jeśli nieletni prowadzi taki serwis, bo o niezweryfikowanym paypalu nie wspomnę, ale z drugiej też strony jak może być zweryfikowany skoro brak lat Sad

Z tego co wiem znowu Kapitan wziął się za oszukiwanie i nie zapłacił grafikowi, tak? Wink


RE: Lucky-Points.pl - FireMedia - 11-07-2011 23:00

No niestety, zaproponował mu 5zł za jego prace, kpina po prostu


RE: Lucky-Points.pl - Morfit - 14-07-2011 04:25

Swoją drogą napotkała mnie pewna śmieszna sytuacja. Jak niektórzy wiedzą, dorabiam na MyPay ( o reflinka pisać PW Tongue ) i tam jest chat. Zacząłem pisać o tym, że mam kilka różnych komputerów w Łodzi i że mogę sobie zrobić trochę kont. No i nagle wtrąciła się pani o nicku "Megafotka". Mówiła mi ona że nie dostane wypłaty, że ten serwis wykryje moje konta. No cóż - wyszło na moje - każdy komputer jest zlokalizowany w innej dzielnicy. Pani powiedziała mi żebym wszedł na ich strone ( lucky-points ) i jak tam będę miał multikonto dostanę bana i karę 1500zł. Pani jest przekonana, że serwis prowadzi osoba dorosła. Jeżeli Pani jest przyjęta na jakąś wyższą rangę to nasz kapitan statku będzie miał spore ( oj to spore ) kłopoty, gdyż z tego co wiem, nieletnim nie wolno zatrudniać osób do pracy.


RE: Lucky-Points.pl - InTeR - 16-07-2011 10:05

Już mamy kolejne oszustwo.. 10zł doładowanie nie wypłacone.


RE: Lucky-Points.pl - FireMedia - 16-07-2011 10:10

Ta Pani z która pisałeś, Morfit, to zapewne Kapitan statku, czyli Adrian i Kamil Roman dodatkowo jeszcze wciągają w to biednego ojca, Tomasza