Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PE - czyli kowalski kłamie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: PE - czyli kowalski kłamie! (/Temat-PE-czyli-kowalski-klamie-38328)

Strony: 1 2


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - Maroni7 - 08-06-2011 13:02

(08-06-2011 13:00)Jeppers napisał(a):  Moja paka została wysłana 5 kwietnia, a doszła w czerwcu więc sam widzisz, możliwe, że się przedłużyło i tyle...a zarzuty o kradzieży są bez sensu i nie na miejscu... czekaj i tyle, a nie aferę robisz bez powodu. Wystarczy z nim spokojnie pogadać i wszystko wyjaśni, przynajmniej mi bez problemów wszystko wyjaśnił...

Oke spoko, tylko czemu kowalski mi teraz nie odpisuje Smile jak pisze moj kumpel do odrazu odpowiada, a u mnie cisza..


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - Driver - 08-06-2011 13:02

zgłos go na policje to bedziesz mial kłopoty ze chciałes oszukac urzad celny...


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - Jeppers - 08-06-2011 13:03

nie wiem, ale to na pewno nie powód, żeby nazywać go złodziejem Smile


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - Maroni7 - 08-06-2011 13:05

(08-06-2011 13:03)Jeppers napisał(a):  nie wiem, ale to na pewno nie powód, żeby nazywać go złodziejem Smile

dobra zobczymy ; P poczekam jeszcze :> tamat mozesz zamknac xd


RE: PE - czyli kowalski kłamie! - Killer - 10-06-2011 09:29

(08-06-2011 13:02)Driver napisał(a):  zgłos go na policje to bedziesz mial kłopoty ze chciałes oszukac urzad celny...

Jak już to wraz z kowalskim - to on jawnie zaniżał wartość paczek, to jemu dupa najbardziej by się spiekła bo jest współwinny wszystkim zaniżeniom cen zawartości paczek, dobrze wiedział co pakuje i chyba nie jest idiotą sądząc że oryginalnym pudełku po PS3 są skarpetki od cioci - a takie informacje na paczkach wpisywał. I za jego pośrednictwem Nasze państwo zapewne straciło kilkaset tysięcy złotówek Smile