Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]z-list przy 10 znajomych ? o_O - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]z-list przy 10 znajomych ? o_O (/Temat-Zamkniety-z-list-przy-10-znajomych-o-O-3637)

Strony: 1 2


RE: z-list przy 10 znajomych ? o_O - HcK - 21-03-2010 22:53

(21-03-2010 21:19)amEx napisał(a):  nabijasz się, a gdy sam założyłeś konto to na samym początku nic nie rozumiałeś.
Tzn. że co? Nauczył się angielskiego przez Lockerz? To jest po prostu angielski, więc nie musiał "niczego rozumieć".
Poza tym, gdy zobaczyłem nazwę tematu to myślę: 'o kurcze!', po zobaczeniu treści tematu, zacząłem się śmiać w niebogłosy. Tyle mam do powiedzenia co do tego tematu. Rotfl, Lmao.


RE: z-list przy 10 znajomych ? o_O - El Loco - 22-03-2010 09:59

bolt az cie poprawie! Big Grin na hallwayu pokazuje ci sie jak ktos zaakceptuje zaproszenie i to tylko tobie sie pokazuje a nie wszystkim Big Grin MAM CIE! Big Grin xDDD


RE: z-list przy 10 znajomych ? o_O - Tomek - 28-03-2010 21:23

jest napisane "z-listers" czyli z-listerowie w liczbie mnogiej a nie z-lisćie w liczbie pojedynczej. to jest do wszystkich


[Zamknięty]z-list przy 10 znajomych ? o_O - Admin - 24-04-2011 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.