Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak oglądać filmiki z Lockerz na kilku kontach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Jak oglądać filmiki z Lockerz na kilku kontach (/Temat-Jak-ogladac-filmiki-z-Lockerz-na-kilku-kontach-34502)

Strony: 1 2


RE: Jak oglądać filmiki z Lockerz na kilku kontach - pierog007 - 03-04-2011 14:36

(03-04-2011 14:27)Jumper002 napisał(a):  
(03-04-2011 14:14)pierog007 napisał(a):  @tomko111: Świetny poradnik, czegoś takiego szukałem Wink Poleciały dwa plusy

Jeśli chodzi o oglądanie z kilku kont, to rozumiem że dodatek Incognito "zmienia" IP?
Incognito jest to bezpieczny tryb, który nie zapamiętuje żadnych loginów, haseł, historii przeglądanych stron. Nie jest to żadna wtyczka zmieniająca IP. Wszystko leci z jednego adresu IP.

Xpokerface
Rzeczywiście...


RE: Jak oglądać filmiki z Lockerz na kilku kontach - jaaanek1 - 03-04-2011 21:18

macie moze problem z zacinaniem filmikow ? na 1 koncie caly czas filmiki chodza a na 2 zawsze sie zatnie. Mozna jakos to naprawic ?!


RE: Jak oglądać filmiki z Lockerz na kilku kontach - SzUmI - 03-04-2011 21:50

no dzięki Tomko , pewnie się przyda bo nawet tak nie robiłem. Plusa dostaniesz;P


RE: Jak oglądać filmiki z Lockerz na kilku kontach - Czarny767 - 03-04-2011 23:04

Nie wiem czemu,ale na głównej przeglądarce wszystko śmiga,a na Incognito filmy się co chwilę odświeżają . Wie ktoś o co chodzi ?


RE: Jak oglądać filmiki z Lockerz na kilku kontach - tomko111 - 03-04-2011 23:08

Pobierz Chrome Plus - tam nie pojawia się ten problem, na incognito czasem mi też nie działa :O


RE: Jak oglądać filmiki z Lockerz na kilku kontach - olaaaxpp - 04-04-2011 15:02

Na oknie incognito nie polecam oglądać, bo wtedy na głównym chrome filmiki po prostu nie przeskakują na kolejne.
ChromePlus to jedna z bardzo wielu przeglądarek od Chrome, jak poszukacie dobrze to znajdziecie nawet i 10 na których będzie można bez problemu odpalić LPA i filmiki śmigać będą jak należy Wink