Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter (/Temat-Wybieranie-kategorii-ktoremu-obojetna-jest-wielkosc-liter-34113)

Strony: 1 2 3


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - Bramkiro - 27-03-2011 13:27

Tak nie jest to skrypt, który znajdziecie na jakiś innych forach!
Skryptowi obojętna jest wielkość liter(można nawet podać część nazwy).
Skrypt udostępniony przez jakichś debili w necie, ma tą wadę, że jak Lockerz zmieni nazwę z Electronics na ELECTRONICS zaczyna się bugować i nie wykona opisanej akcji.

Rozmawiałem z Coldgold, pokazałem skrypt i wszystko pięknie działało.

Przez wasze głupie gadania później ludzie dostają skrypty, boty za darmo co uniemożliwia wygranie czegoś porządniejszego.


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - Spyrek - 27-03-2011 14:07

Na konkurencyjnym forum też jest skrypt któremu jest obojętna wielkość liter i jest za darmo Wink


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - onlyone - 27-03-2011 14:47

Dokładnie, nie wiem czym się podniecacie. Jak już mówiłem skrypt który działa mimo zmiany wielkości liter był podawany na tym forum, oraz dostepny jest za darmo na innych forach, wystarczy poszukać. Od stycznia go używam.


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - onielen - 27-03-2011 17:56

Nie wnikam czy osoba sprzedająca jest autorem czy nie ale na konkurencyjnym forum jest skrypt który działa bez względu na wielkość liter.
Wrzuciłem na wklej.org, macie:
http://wklej.org/id/501135/


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - ColdGold - 27-03-2011 18:45

(27-03-2011 12:15)maryjan napisał(a):  
(27-03-2011 12:02)BartuS napisał(a):  Skrypt na kategorie - owszem, ale tym skryptom wielkośc liter PRZESZKADZAŁA, a w tym nie przeszkadza Smile

Pozdro


Edit //

Skoro nawet CG - Vip Poleca to myślę, że to jednak jest coś innego, a nie naciąganie ludzi Smile

Polecał także Math Captchę, która nie zadziałała. Nie przesadzałbym z taką ufnością do wszystkich użytkowników - nawet tych co posiadają rangę VIP.

@maryjan pomyśl zanim coś napiszesz , polecałem math na podstawie filmiku, tego co widziałem na TV oraz tego że AUTOR ZOBOWIĄZAŁ SIĘ ODDAĆ PIENIĄDZE JEŚLI SKRYPT NIE ZADZIAŁA i tak też zrobił więc nie wiem skąd te oskarżenia w moją stronę ...

a co do tego "skryptu" który dał kolega wyżej ( onielen ) to jest on przynajmniej o 4 linijki krótszy od tego który oferuje autor tematu


Zapraszam do kupna bo na prawdę warto


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - Spyrek - 27-03-2011 18:49

Krótszy nie znaczy gorszy, a działa tak samo Wink


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - ColdGold - 27-03-2011 18:53

@Spyrek to tak jak byś powiedział:

"To że Polska Ekstraklasa ma mniej pieniędzy niż Bundesliga, nie znaczy że jest gorsza "


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - onlyone - 27-03-2011 18:57

niczym się nie różni od tego co onielen podał, szkoda kasę tracić

a sorry, ale w programowaniu dłuższy skrypt wcale nie znaczy że jest lepszy, a wręcz przeciwnie


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - ColdGold - 27-03-2011 19:03

(27-03-2011 18:57)onlyone napisał(a):  niczym się nie różni od tego co onielen podał, szkoda kasę tracić

a sorry, ale w programowaniu dłuższy skrypt wcale nie znaczy że jest lepszy, a wręcz przeciwnie

skąd możesz wiedzieć czym się różni skoro nie masz tego skryptu obok siebie? -a w przeciwieństwie do ciebie ja mam ten skrypt i był on kilka razy aktualizowany i to dlatego jest dłuższy kod
Na pewno ten skrypt za 6 $ się zwróci .. bo każdy ułamek sekundy się na restocku liczy a to jest zaoszczędzony czas od 0,5s - 1 s i jeśli brakowało wam zawsze np. tej sekundy przy formularzu na nano to tym razem macie zdwojone szanse na wygranie

Ps. @onlyone: wkurzają mnie tacy ludzie jak ty .. wypowiadają się o czymś o czym nie mają zielonego pojęcia


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - onlyone - 27-03-2011 19:06

ja pierdziele....

zasada działania jest ta sama, lockerz zmienia wielkosc liter, dla skryptu nie robi to różnicy. Więc po co tracić 6$?