Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS (/Temat-Nowy-serwer-CS-Zarabiam-com-Rekrutacja-Admina-CS-33603)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Miko1029 - 19-03-2011 20:38

Imię: Michał
Wiek: 15
Staż: 2 lata NS 2 lata STEAM
Skill: Samemu trudno oceniać ,ale myślę ,że nawet dobry.
Znajomość:
amxx 6/10 Mam kilka pluginow mojego autorstwa (myślę że nikt nei zna amxx w 100%)
Znajomość konfiguracji serwera z poziomu ftp: Przez około 6mc miałem swoją sieć. Umiem postawić serwer od 0. Ftp też ogarniam
Czas gry dziennie: około 3-4h dziennie (Z logu stima wynika: 70h wciągu ostatnich 2 tyg.)
Dostępność: Od 18-22 w tygodniu w weekendy 7:00-23:00~~
Zainteresowania: Freeski, CS, Programowanie
Dlaczego ja? Postanowiłem napisać podanie dlatego ponieważ jak patrze na posty wyżej widzę ,że wszyscy piszą "znajomość amxx 100%,10/10 czyli za przeproszeniem gó*** o nim wiedzą.


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Scoobyx - 20-03-2011 12:09

Siema !
Nazywam się Kuba. W cs'a gram ok. 3 lat. W source'a ok 2,7 roku a w 1.6 kilka miesięcy. Znam się dobrze na konfiguracji serwerów, ponieważ byłem kiedyś adminem. Dziennie gram ok. 3 godz. Czasem więcej.
Dlaczego ja?
Nie banuję bez powodu, nie posądzam nikogo bezpodstawnie. I znam się na tym Wink


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - lukasz1214 - 20-03-2011 19:55

Imię: Łukasz
Wiek: 18
Staż: 2 lata NS
Skill: średni
Znajomość:
przez ostatni miesiac zalozylem serwer z ludzmi ktorego sam robilem wgrywalem rozne pluginy ze strony amxx i przez ten czas wiem o co chodzi z amxxem wiec bym mogl jakiś pluginow poszukac i wgrać
Zainteresowania: Informatyka
Dlaczego ja? : jak to mowia Dwie glowy to nie jedna a wiem jaka jest praca przy takim serwerze w Pojedynke a w wiecej adminow to bedzie lepiej .moGe dac ip mojego serwa co na nim zrobilem
dzieki


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Admin - 25-03-2011 19:05

(19-03-2011 17:15)DDK napisał(a):  Imię: Adrian
Wiek: 17
Staż: 3,5 roku
Skill: Myślę, że dobry, chociaż nie jestem jakimś mega pro elo fighterem Big Grin
Znajomość:
amx - 100% podstawowych komend.
rcon - 90%
Platforma: Steam
Znajomość konfiguracji serwera z poziomu ftp: Umiem wszystko robić w FTP jak trzeba. Miałem przez 4 miesiące małą sieć z trzema serwerami. Sam wszystko w FTP ogarniałem Smile
Czas gry dziennie: 1-3h Zależy od sytuacji i mojego czasu prywatnego
Dostępność: Od 16:-21:00. W weekendy praktycznie od 11:00-22:00
Zainteresowania: Informatyka, muzyka, grafika komputerowa, Counter-Strike
Inne: Chciałbym w końcu w czymś pomagać na forum, myślę że w końcu zostanie mi nadana ta przyjemność Smile Ogarniam CS w 100% ( jadę nawet Satana Lol )


// Edit
do Miko1029

Tylko że AMX a amxx to różnica Smile Jeśli wiesz o co chodzi, to wiesz jaka różnica. Pisać mi się o niej nie chce Wink

Dedek zostaje wybrany na pierwszego admina.
Dlaczego on ?
Z osób, które najczęściej są online na forumowym serwerze najlepiej "się sprzedał" (bez skojarzeńSmile ).


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - ArTh00r - 12-04-2012 17:54

Dzięki bardzo za info, trzeba będzie tam zajrzeć Smile


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - DraQo^^ - 12-04-2012 18:53

Imię: Mariusz
Nick DraKo
Platforma Steam
Staż 5lat
Skill MedTongue
Komendy Umim
rcon Easy
Umim rozpoznac cheata
często online Smile


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - supikolo - 10-11-2012 19:31

Imię: Łukasz
Wiek: 16
Staż: 1 lata
Skill: Myślę że dobry. Czasem znakomity.
Znajomość:
amxx - 100%
Znajomość konfiguracji serwera z poziomu ftp: Umiem wszystko robić w FTP jak trzeba. Miałem przez 2 miesiące serwer. Sam robiłem wszystko i nawet serwer był ok podobał się każdemu.
Czas gry dziennie: koło 4h dziennie Wink

Dostępność: Od 15:-23:00. W weekendy praktycznie od 10:00-24:00
Zainteresowania: Sport, Counter Strike
Dlaczego ja? Widzę że sami ludzie ok się zgłaszają i każdy ma równe szanse. Ale mam nadzieję że to ja będę adminem. Noo i do tego umiem rozróznić czy ktoś jest PRo czy gra na hackach;pHuh


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Kzn - 21-01-2013 18:52

# Odkop.

A może by tak odpalić zrobić serwer od nowa?
Mogę pomóc w czym byś tam chciał Smile


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - xJAmaTOx - 21-01-2013 18:55

Jestem Za Smile
Będę grał


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Nicktim - 21-01-2013 19:01

Ja też pogram od czasu do czasu Smile