Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje programu partnerskiego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Poszukuje programu partnerskiego (/Temat-Poszukuje-programu-partnerskiego-33548)

Strony: 1 2


RE: Poszukuje programu partnerskiego - sibuna - 09-10-2011 11:28

Póki co jedynym programem partnerskim w jakim jestem to mBank.... mogę go spokojnie polecić, ponieważ stawki są dosyć duże.


RE: Poszukuje programu partnerskiego - shigus - 09-10-2011 20:51

witam
ja polecam program partnerski cupsell.pl zakładasz tam sklep , dodajesz produkty i reklamujesz a administracja wykonuje te produkty i załatwia wszystkie formalności , a my łapiemy prowizje ;D Tutaj masz stronkę z różnymi poradnikami na temat tego programu. Miło by było gdybyś zarejestrował się z refa;d http://cupsell.ugu.pl/news.php


RE: Poszukuje programu partnerskiego - Admin - 25-10-2011 11:02

http://zarabiam.com/programy-partnerskie/ moze tu coś znajdziesz,
ale jak już ktoś w tym temacie wspomniał wszystko zależy od tematyki strony ciężko cokolwiek polecić jeśli nie wiadomo o czym masz witryne.


RE: Poszukuje programu partnerskiego - zyskka78 - 30-12-2011 18:15

System Agrabla poznałem niedawno, ale szybko przekonałem się, że czekają w nim na mnie duże pieniądze. Produkty, które normalnie i tak bym kupował, kupuję w sklepach zrzeszonych w Agrabli.Każdy uczestnik systemu Agrabla jest częścią czyjejś i jednocześnie tworzy własną strukturę. Wystarczy, że zaprosi do niej dwie osoby, z których każda zaprosi kolejne 2 aż do osiągnięcia 64 osób. Warto zajrzeć na agrabla.pl Smile Wszystkie poradniki i info znajdziesz na tej stronie. Obrazowo jest wyjaśnione za pomocą filmików i własnie poradników Wink Pozdrawiam! Smile


RE: Poszukuje programu partnerskiego - Luke - 05-01-2012 23:20

W programie partnerskim Supermarketu Usług Internetowych
dostajesz 5 zł za każdą osobę, która się zarejestruje z Twojego reflinka.

Co więcej – kiedy ta osoba dokona pierwszego zakupu,
dostajesz dodatkowe 15 zł plus prowizja 15% przez 3 lata.

A za samą rejestrację w programie dostajesz 10 zł

W taki sposób polecając serwis tylko jednej osobie mam na koncie 32,58 zł.
A program partnerski ciekawy, bo oferuje różne usługi w dobrych cenach.
I dają sporo materiałów – gotowe banery,  teksty, itp.

http://www.sztukazarabiania.net/zobacz/pp-supermarket/


RE: Poszukuje programu partnerskiego - igoras98 - 26-06-2012 20:45

Chciałbym wam przedstawić program partnerski eBroker.pl. eBroker.pl to lider polskiego rynku porównywarek finansowych. Model działania opiera się o zupełnie nową koncepcję, w której serwis gromadzi informacje o produktach z ponad 40 banków, oraz buduje listę rankingową najlepszych ofert w oparciu o kryteria podawane przez Internautów.

Kto może zarabiać?

Na programie mogą zarabiać wszyscy Internauci. Każdego dnia ludzie biorą pożyczki, kredyty, zakładają lokaty lub kupują ubezpieczenia. Tematyka finansów dotyka wszystkich ludzi i nie da się od niej uciec. Promując eBroker tylko wśród naszych znajomych i rodziny możemy zarobić niezłe pieniądze.

Najlepsi partnerzy posiadający własne strony internetowe zarabiają (podobno) miesięcznie nawet 50 000zł, a aktywnie działający „zwykli” użytkownicy mogą szybko osiągnąć poziom odpowiadający swojej normalnej pensji.
Rejestracja do programu > tutaj <.
Big Grin
Na czym zarabiamy?

Partner otrzymuje wynagrodzenie za kliki w widgety, zapisanie do newslettera informacyjnego, wypełnienie formularza kontaktowego oraz sprzedaż konkretnej oferty. Stawki wahają się w zakresie od kilku do kilkudziesięciu złotych za akcję i są niezwłocznie dopisywane do konta klienta.

Jak zarabiać?

Program partnerski eBroker.pl udostępnia wszystkim zarejestrowanym partnerom komplet komponentów na strony www: widgety z porównywarkami, bannery oraz linki tekstowe.

Każdy partner otrzymuje bezpłatnie subdomenę w serwisie eBrokera wraz z kompletnym i samoaktualizującym serwisem finansowym, dzięki czemu w programie mogą zarabiać również osoby nieposiadające własnych stron internetowych.

eBroker.pl udostępnia także poradniki, które pozwolą skutecznie rozpocząć współpracę i szybko zacząć zarabiać pierwsze pieniądze.

Bonus powitalny dla moich partnerów!

Uwaga! Jeżeli zdecydujesz się przystąpić do programu partnerskiego eBroker z mojego polecenia, otrzymasz wynagrodzenie powitalne w wysokości 50zł, które zostanie naliczone jako Twój normalny zarobek w programie! Rolleyes


RE: Poszukuje programu partnerskiego - pasywnie - 26-06-2012 23:00

Programy partnerskie są dobrym sposobem na zarabianie swoich pierwszych pieniędzy. Trzeba jednak pamiętać, że jak każdy biznes wymaga to wysiłku, czasu i pieniędzy.

System, który może Cię zainteresować wykorzystuje 4 trendy biznesowe XXI wieku:

* Franchaising
* Program Partnerski
* Network Marketing
* Portal Aukcyjny

System jest bardzo prosty - jeśli umiesz kopiować i wklejać tekst masz odpowiednie kwalifikacje. Oczywiście trzeba ponieść comiesięczną opłatę jak w franchaisingu, oraz dokonać choć jednego zakupu (to elementy MLM)
Otrzymujesz codzienne nagrody pieniężne gdy zareklamujesz serwis. Możesz też budować strukturę i przyspieszyć możliwości zarobkowania.

Zarobki w $ - firma angielskojęzyczna.

Jeśli Cię to zainteresowało odezwij się na PW.


RE: Poszukuje programu partnerskiego - kamil66n - 23-03-2015 12:25

Skutecznie można zarobić w programie firmy Devil Cash, mają fajne produkty na które jest duże zainteresowanie. Sam biorę udział w programie, poleciłem go również znajomym i przy odrobinie zaangażowania zarobić nie jest trudno, zwłaszcza że klienci są zadowoleni i chętnie polecają ofertę dalej bądź sami korzystają ponownie. Rejestracja jest darmowa, 30zł na start a dla najlepszych nagrody takie jak darmowy przejazd bolidem

Link
Devil-cash