Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Odyss in the corner Up- AIP- iPhone- black - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Aukcje 24/7 (/Forum-Aukcje-24-7-185)
+------ Wątek: [Zamknięty]Odyss in the corner Up- AIP- iPhone- black (/Temat-Zamkniety-Odyss-in-the-corner-Up-AIP-iPhone-black-3317)

Strony: 1 2


RE: Odyss in the corner Up- AIP- iPhone- black - Sintui - 18-03-2010 20:41

Taa, iPhona nie mam Big Grin Ale chciałem sprawdzić czy to wogóle działa ( a raczej się przekonać na sobie). Następnym razem ( w marcu) sprubuję zamówić jakąś grę, ale zobaczymy jak będzie.

PS. Dzięki na gratki, ale szczeże mówiąc nie ma zabardzo czego. Kawałek samoprzylepnej folii i tyle...


RE: Odyss in the corner Up- AIP- iPhone- black - for-ever - 18-03-2010 20:43

E nie miałeś na co ptż wydawać? heh


RE: Odyss in the corner Up- AIP- iPhone- black - Sintui - 19-03-2010 10:10

35 PTZ to w kilka dni można nazbierać, i jakoś żal mi ich nie jest.

A tak poza tematem. Słyszałem że po marcowym restocku zostaną wyzerowane wszystkim PTZ z konta, czy to prawda?? Nie po to zbieram PTZ od 1,5 miesiąca żeby mi teraz je wyzerowali.


RE: Odyss in the corner Up- AIP- iPhone- black - Magnus - 21-03-2010 11:12

Zeruja po roku od założenia


RE: Odyss in the corner Up- AIP- iPhone- black - TeDeX - 21-03-2010 14:06

gratuluje nagrody; D


RE: Odyss in the corner Up- AIP- iPhone- black - Sintui - 22-03-2010 22:40

Dzięki wszystkim. jedyne co mnie martwi to to, że Z-list wbiłem 06.02.2010r. i nadal nie dostałem koszulki, zresztą żadnego potwierdzenia wysyłki także, wie może ktoś o co tu chodzi?? Pisałem do nich już kilkakrotnie w tej sprawie ale kiedy wysyłam mail z wybranym tematem ( tym z T-shirtem) dostaje SPAM , zapewne każdemu dobrze znany, a jak wysłałem normalny mail bez tematu (żeby sami odpowiedzieli) jeszcze nie odpowiedzieli, a wysłałem już z 3 tygodnie temu... :/


[Zamknięty][Zamknięty]Odyss in the corner Up- AIP- iPhone- black - Bolt - 19-03-2011 10:13

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.