Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Kto wygra bitwę o restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Kto wygra bitwę o restock (/Temat-Zamkniety-Kto-wygra-bitwe-o-restock-2958)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Kto wygra bitwę o restock - Marello - 09-03-2010 16:13

Reszta Świata musi wygrać każdy chce RESTOCK nie ? Tongue


RE: Kto wygra bitwę o restock - con1u - 09-03-2010 16:23

no takBig Grin tylko tez moga powiedziec ze USA zwyciezlo, nawet im nikt nie udowodni ze przegrali. Dla nich by wyszlo napewno taniej, nie placac kilkakrotne ceny wysylek


RE: Kto wygra bitwę o restock - SZAFI - 09-03-2010 16:46

Wygramy Tongue


RE: Kto wygra bitwę o restock - Tech - 09-03-2010 17:00

Ja odpowiedziałem, że wygramy i też tak myślę. A czy sfałszują wyniki to już inna sprawa...


RE: Kto wygra bitwę o restock - Leopard - 09-03-2010 17:26

USA, bo Lockerz sfałszuje wyniki, aby mniej zapłacić za przesyłkę Smile.


RE: Kto wygra bitwę o restock - Troublemaker83 - 09-03-2010 18:05

Reszta świata!!!
(czyli MY Big Grin)


RE: Kto wygra bitwę o restock - Songoku - 09-03-2010 18:11

Wiadomo że wygra reszta świata. Więcej ludzi. A Polacy na rostocku zamówią najwięcej nagród. Smile
A jak sfałszują wyniki to al kida ich za!@#$%^. Big Grin


RE: Kto wygra bitwę o restock - Alcor - 09-03-2010 18:22

Nie wiem dlaczego niektórzy odrazu mówią że lockerz sfałszuje wyniki. Jak dotąd nigdy się na nich nie zawiodłem i osoby spoza USA też dla nich wiele znaczą, więc fałszowanie wyników mija się z celem. Po prostu musimy pokazać USA kto tu jest lepszy. ; P


RE: Kto wygra bitwę o restock - Rizi - 09-03-2010 18:23

USA dlatego że lockerz nie jest firmą bezstroną


RE: Kto wygra bitwę o restock - Baczex - 09-03-2010 18:59

A ja tam stawiam na Resztę świata xD po takim tępie zainteresowania Lockerz w Polsce jaki jest teraz i po tylu osobach które pewnie robi ciągle FAKE (tak róbcie dalej xd) to myślę że mamy ogromne szanse ;P a po drugie po naszej stronie jest też Rosja Big Grin wkońcu ogromny kraj xD i Niemcy którzy też pewnie nie odpuszczą. Włochów i Francji nie liczę bo oni to tylko na przemian Makaron, Bagietka, Bagietka, Makaron xD Matko jak się rozpisałem ^^ Dlatego jeszcze raz mówię RŚ będzie górą !! Big Grin