Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Miałeś kanał VIP TS3? zgłoś się ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Miałeś kanał VIP TS3? zgłoś się ! (/Temat-Zamkniety-Miales-kanal-VIP-TS3-zglos-sie-28610)

Strony: 1 2


RE: Miałeś kanał VIP TS3? zgłoś się ! - rosa1822 - 22-02-2011 19:34

też posiadałem kanał, nazwa WSK Big Grin


RE: Miałeś kanał VIP TS3? zgłoś się ! - Admin - 23-02-2011 01:37

Wszystkie kanały zostały reaktywowane i ponownie dodane. Do końca miesiąca (luty) proszę by każdy z Was KONIECZNIE założył jakiekolwiek hasło na nich (jeśli nie macie jeszcze chanel admina to musicie się do mnie zgłosić na TS3). Kanały, które nie będą zawierały haseł będą uważane za nieaktywne i od razu zostaną skasowane bez możliwości przywrócenia.

ps2.
Osoby, które w dalszym ciągu nie wpisały się w temacie wciąż mogą to zrobić - proszę pamiętać by zgłosić się po channel admina na TS3 do końca lutego !


RE: Miałeś kanał VIP TS3? zgłoś się ! - Coristo - 23-02-2011 06:28

Ja miałem też kanalik.


[Zamknięty][Zamknięty]Miałeś kanał VIP TS3? zgłoś się ! - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.