Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! (/Temat-Refback-Sniecha-v2-ZAPRASZAM-24770)



- Sniechu - 17-10-2008 19:56

Nero1324, potwierdzam. Jak tak dalej pójdzie, to jutro zlecę wypłatę i dostaniecie pierwsze refbacki :idea:


- unruhe7 - 17-10-2008 20:17

Zapisany w obu :-|


- Sniechu - 17-10-2008 20:21

unruhe7,

TuMoney.com - Potwierdzam
BuxInstant.com - Potwierdzam

Jeśli chodzi o sposób wysłania Wam refbacków mniejszych niż 1$, to Wy przesyłacie mi 1$ na AP a ja Wam 1$ + refback na Wasze AP (w przypadku zaufanych osób mogę najpierw wysłać 1$ + refback, potem Wy mi 1$).

moniq2313, chciałbym przypomnieć o klikaniu w BuxInstant.


- szymek00 - 17-10-2008 22:00

Ja też mam refback bez minimum :-P Byłem pierwszy! Jutro porozglądam się po tych firmach :-)


- mjs17 - 17-10-2008 22:32

zapisany do buxinstant


- Sniechu - 21-10-2008 14:15

Ogłaszam, że TuMoney jest SCAMEM, admin się zwinął, więc oferta jest unieważniona. Gdyby bux powrócił i wypłacił mi kasę to oczywiście dostaniecie swój refback. Zachęcam następnych do rejestracji na BuxInstant, ponieważ jestem już bardzo blisko minimum i za kilka dni złamię granicę 3.5$.


- unruhe7 - 21-10-2008 16:38

Sniechu napisał(a):Zachęcam następnych do rejestracji na BuxInstant, ponieważ jestem już bardzo blisko minimum i za kilka dni złamię granicę 3.5$.

Sniechu, pametaj,że musisz mieć 150 własnych klików w momencie zlecenia wypłaty


- Sniechu - 21-10-2008 16:44

unruhe7, mam już 111 własnych klików, więc to ograniczenie to chyba nie problem. Może jednak lepiej będzie poczekać aż niektórzy z Was będą mieli ponad 100 klików, bo wtedy łatwiej z wypłatą refbacku. Na pewno będę czekał na pierwsze dowody wypłat na forum, bo bez pewności, że nie oszukają mnie na tym 1.50$ nie wyślę im kasy.


- unruhe7 - 21-10-2008 16:57

Cytat:unruhe7, mam już 111 własnych klików, więc to ograniczenie to chyba nie problem. Może jednak lepiej będzie poczekać aż niektórzy z Was będą mieli ponad 100 klików, bo wtedy łatwiej z wypłatą refbacku. Na pewno będę czekał na pierwsze dowody wypłat na forum, bo bez pewności, że nie oszukają mnie na tym 1.50$ nie wyślę im kasy.

Jeśli o mnie chodzi to moge poczekać aż wszyscy będą mieli po minimum 100 klików.A tymi wypłatami to troche dziwna sprawa.Licznik niby rośnie na stronce ale na forum temet z dowodami wypłat jest zablokowany.Cóż pozyjemy ,zobaczymy :-|


- Sniechu - 23-10-2008 15:03

unruhe7, tak na dobrą sprawę, to jeszcze chyba nikomu nie wypłacili (no chyba że premium :-P ), ponieważ wszyscy muszą wyklikać te 150 reklam. Ta sama sytuacja jest w bux.bg. Jak zobaczę na ich forum prawdziwe dowody wypłat, wklejone przez normalnych userów to wtedy prześlę im to 1.50$.

DO OFERTY DODAŁEM DOBRZE ZAPOWIADAJĄCĄ SIĘ FIRMĘ SmithBuX.com - zapraszam do rejestracji!!!