Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
strajk nauczycieli - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: strajk nauczycieli (/Temat-strajk-nauczycieli-22506)

Strony: 1 2


- kactuzz - 28-05-2008 19:58

Zauważcie też, że oni walczą także o emerytury (i wszystko co z tym związane, nie znam sie na tym Tongue)
Z tego co ostatnio mi mama mówiła to musi pracowac jakoś hmm do ponad 65 roku życia?
Nonsens.


- Maciekorzysz - 08-06-2008 15:31

Heh, moja mama też jest nauczycielka, i TYLKO osoba mająca nauczyciela w domu zrozumie dlaczego naleza im się powyżki;] podwoic pensję za korki? was za przeproszeniem .... Malo godzin pracy? dolicz 2x tyle sprawdzanie klasowek, ukladanie klasowek, naprawianie uszczerbkow na zdrowiu przez uczniow. Szacun dla was.


- BizNET - 08-06-2008 18:24

Maciekorzysz Jesteś tu modem by dawać przykład! Edytuj ten temat tak by nie zawierał przekleństw!

Jest to moje ostatnie ostrzeżenie !


- dzelagr - 10-06-2008 22:26

kactuzz napisał(a):Prawda, nauczyciel za korki może podwoic swoja pensję, no ale np moja mama pracuje w przedszkolu, aż tak źle nie jest, ale po tych wieloletnich studiach jakis pedagochskich czy nie wiem jak to nazwac i ponad 20 latach prazy to jednak nie jest wygórowana płaca.
Jak ona ma dawac korki? Wink
Na dodatek nie raz siedzi do późna przygotowując mase materiałów dla dzieciaków, ma codziennie stycznośc z dziecmi np z padaczką, to naprawdę stresujące.
Ja kilkakrotnie jak byłem u niej w pracy to bym te dzieci po ścianach porozrzucał.

No ale co tam, by żyło się lepiej :-> (tylko komu Wink)

moja mama też pracuje w przedszkolu i po 18 latach pracy zarabia 1900zł na czysto. to wcale nie jest duzo po tylu latach. korków tez nie bradzo ma jak udzielać. Moja siostra cioteczna skończyła studia 2 lata temu. przez rok pracowała w szkole jako nauczyciel j. angielskiego. zarabiała 800zł. i udzialała korków zeby skads miec pieniadze na zycie. jej mąż tez pracował i jeszcze maja dziecko. rok temu wyjechali do Anglii. tam zarabia wiecej niz tutaj jako nauczycielka ikorepetytorka jednoczesnie a pracuje tylko 8 godzin dziennie. wraca do domu o 3 i nie mysli o pracy, czas poswieca dla rodziny. w Polsce jej czas dla rodziny to była noc, bo przychodziła o 2 do domu ze szkoły. do 19 godziny udzielała korków, a poźniej przygotowywała sie na nastepny dzień do szkoły na lekcje. i to ma byc praca za 800zł (no plus korki)?