Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK (Złodzieje! xD) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Aukcje 24/7 (/Forum-Aukcje-24-7-265)
+------ Wątek: [Zamknięty][Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK (Złodzieje! xD) (/Temat-Zamkniety-Aukcje-24-7-Casio-G-SHOCK-Zlodzieje-xD-18508)

Strony: 1 2


RE: [Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK (Złodzieje! xD) - MotorniczyTramwaju - 24-12-2010 13:59

W urzędzie celnym paczka nie była otwierana. UPS teraz nawet nie odbiera, mają już wolne. Chyba nic nie załatwię do poniedziałku. Znajdę tych skurw***i, wybadam każdego kto chociaż spojrzał się na tą paczkę.


RE: [Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK (Złodzieje! xD) - Wojtas100 - 24-12-2010 14:04

(24-12-2010 13:59)MotorniczyTramwaju napisał(a):  W urzędzie celnym paczka nie była otwierana. UPS teraz nawet nie odbiera, mają już wolne. Chyba nic nie załatwię do poniedziałku. Znajdę tych skurw***i, wybadam każdego kto chociaż spojrzał się na tą paczkę.

Za wysoko mierzysz.
Dla nich równie prawdziwa będzie wersja taka ,że wziąłeś zegarek i mówisz ,że nie było.
Masz jakiś świadków dowody?


RE: [Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK (Złodzieje! xD) - Dominator - 24-12-2010 14:12

Lol... szkoda zegarka ...
Lockerz pisało co trzeba robić: przypomnę Ci
Wyślij wiadomość tą samą na mejle:
[email protected]
[email protected]
[email protected]

To nie jest pierwszy przypadek jak państwo kogoś ojebało ...
FB89 za pustą paczkę bez nowego toucha 64gb zapłacił ok 500zł

Potem zadzwoń do UPS, co się stało z paczką oraz wyślij mejla do UPS, na pewno coś zdziałają.


RE: [Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK (Złodzieje! xD) - Wojtas100 - 24-12-2010 14:13

@Dominator
Kto to jest FB89?


RE: [Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK (Złodzieje! xD) - Dominator - 24-12-2010 14:16

(24-12-2010 14:04)Wojtas100 napisał(a):  
(24-12-2010 13:59)MotorniczyTramwaju napisał(a):  W urzędzie celnym paczka nie była otwierana. UPS teraz nawet nie odbiera, mają już wolne. Chyba nic nie załatwię do poniedziałku. Znajdę tych skurw***i, wybadam każdego kto chociaż spojrzał się na tą paczkę.

Za wysoko mierzysz.
Dla nich równie prawdziwa będzie wersja taka ,że wziąłeś zegarek i mówisz ,że nie było.
Masz jakiś świadków dowody?

A oni mają potwierdzenie że on ją wziął ? NIE MAJĄ ...
On ma potwierdzenie od Lockerz że zegarek został wysłany i potwierdzony.

To jest jego paczka i że ma tyle nagród to powinien wiedzieć jak ma postąpić.

Przyszła paczka i miał radochę Smile Otworzył i się ździwił.
Motorniczy nie wiem jak Ci pomóc ...

@Wojtas100

Kolo z forum konkurencyjnego com.pl, zgarnął iMaca oraz 1000$ PayPal. A raz go spotkał niefart i dali mu paczke bez toucha i zapłącił jakies 400zł


RE: [Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK (Złodzieje! xD) - MotorniczyTramwaju - 24-12-2010 14:22

Do Lockerz jeszcze napiszę, ale nie widzę tu ich winy. Może skontaktują się z amerykańskim oddziałem UPS i się czegoś dowiedzą.

Co do świadków i dowodów to nie otwierałem paczki przy kurierze, bo już dostawałem tyle tego, że już chciałem sobie na spokojnie otworzyć. Ehh, nauczka na przyszłość...


RE: [Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK (Złodzieje! xD) - Takahari - 24-12-2010 16:04

Do kryminału ich pomogę ci oraz wezwę inspectora gadgeta Tongue


[Zamknięty][Zamknięty][Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK (Złodzieje! xD) - Tech - 19-03-2011 10:16

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.