Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Write a Daily Question - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Write a Daily Question (/Temat-Zamkniety-Write-a-Daily-Question-17681)

Strony: 1 2 3


RE: Write a Daily Question - Raperrek - 06-12-2010 16:07

Pyt:Where is Poland ?
In Europ
In Asia
In Africa Smile


Tak czy inaczej, daj coś o polsce.


RE: Write a Daily Question - cinexik - 06-12-2010 16:09

zgadzam sie z przedmowca.
pewnie 80% - co to jest polska? Big Grin


RE: Write a Daily Question - Malinek - 06-12-2010 17:08

Witam. Ja również wygrałem na "generalu" możliwość ułożenie pytania.Także myślałem pytaniu dot. Polski np "czy wiesz że Polacy nigdy nie zbudowali żadnego obozu koncentracyjnego";w amerykańskich mediach często używa się tego błędnego określenie i mam pewność że część Amerykanów żyje w tym przekonaniu że braliśmy czynny udział w Holocauście nad czym ubolewam.

ps.mam nadzieje że będzie opcja wybrania zamiast tego pytania jakiejkolwiek rekompensaty czy to jakiś paypal albo inny syf !

tak czy inaczej zachęcam autora wątku jeżeli będzie to już pewne aby ułożył pytanie o Polsce !Smile

pozdrawiam !


RE: Write a Daily Question - DDK - 06-12-2010 20:47

Jestem za Malinkiem ; ]

O polsce słyszeli na pewno po katastrofie w Smoleńsku ; ) W końcu jesteśmy sojusznikami ich


RE: Write a Daily Question - michal2612 - 06-12-2010 20:51

Hehe, sojusznikami raczej pominiętym krajem, większość amerykanów nawet nie wie gdzie Polska leży, wolałbym aby dyplomacja naszego kraju starała się bardziej poprawić stosunki z Rosją a nie pchać się na zachód.
ale dobra starczy polityki.
ja uważam że Raperrek ułożył najlepsze pytanie :]


RE: Write a Daily Question - ColdGold - 06-12-2010 21:10

(06-12-2010 16:07)Raperrek napisał(a):  Pyt:Where is Poland ?
In Europ
In Asia
In Africa Smile


Tak czy inaczej, daj coś o polsce.

Ja dałbym to pytanie
Ciekawy jestem ile hamburgerków odpowiedziało by dobrze


RE: Write a Daily Question - Torresinio - 06-12-2010 21:16

Dla hamburgerów może takie?
Ile ważysz?
150 ?
250?
Więcej?Big Grin


RE: Write a Daily Question - Lubelak - 07-12-2010 15:41

Ile nagród zamówiłeś na Lockerz


RE: Write a Daily Question - Mateusz5511 - 07-12-2010 17:39

jak często jesz hamburgera


RE: Write a Daily Question - Tech - 13-12-2010 19:20

Może jakaś ankieta skąd się pochodzi?

Do wyboru by mogła być Polska (ofc Big Grin), USA i Kanada, Chiny, Pozostała część Europy i Azji no i potem cała reszta Smile Dowiedzielibyśmy się przynajmniej jak się narodowości w Lockerz rozkładają i ile w tym Polaków ^^