Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kumitssu Fiverr Challenge - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kumitssu Fiverr Challenge (/Temat-Kumitssu-Fiverr-Challenge-174916)

Strony: 1 2 3


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - xdax1 - 21-12-2022 13:10

Coś mi się wydaje, że tam będzie ciężko znaleźć kogoś konkretnego bez wydawania jakiś większych $. Dziennik ciekawy, przeczytałem przed chwilą cały bo jakoś mi umknął no i zobaczymy jak to wyjdzie.


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - dazy19 - 21-12-2022 18:01

Nie koniecznie trzeba wydawac duze pieniadze na takie projekty ale na pewno reinweatowac gotowke w upgrade i reklame. Po woli a do celu i podejrzewam ze za darmo da rade to wyfinalizowac grunt to to dobrze rozegrac


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - Kumitssu - 21-12-2022 19:47

(21-12-2022 18:01)dazy19 napisał(a):  Nie koniecznie trzeba wydawac duze pieniadze na takie projekty ale na pewno reinweatowac gotowke w upgrade i reklame. Po woli a do celu i podejrzewam ze za darmo da rade to wyfinalizowac grunt to to dobrze rozegrac


dokladnie tak, pierwsze pol roku typowo reinwestycja.


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - Kumitssu - 29-12-2022 21:17

Anyway, powracamy po kolejnych bojach z WWI.

Wygląda na to, że nasi towarzysze z Bangalore komunikują się między sobą i kilku WWI odmówiło współpracy ze mną, twierdząc, że NIE MAJĄ CZASU.

Cygana nie oszukasz Smile



Zmarnowałem dużo czasu na szukanie pluga do Amazona... co okazało się zbyteczne (przynajmniej na ten moment).

Mieliśmy przygotowane praktycznie wszystko, nawet dobrane produkty, wystarczyło podmienić linki poprzedniego WWi na moje.

Zatrudniłem do tego kolegę z Nigerii, za 10$ podmienił mi linki do wszystkich produktów (ponad 200). Sprawdzałem wyrywkowo, wszystko git. Może to jest jakaś metoda?



Anyway, instagramowy profil bardzo powoli się rozwija. 44 posty, 69 subów, trochę like. Bez szaleństw.

Na ofertę z CB było mało wejść, ale może dlatego, że trochę przeorany temat, poza tym IG to raczej platforma do zakupów do 30$. Do tej pory IG linkował do oferty, od teraz linkuje do strony głównej. Dodam newsletter, za dodanie maila ludzie dostaną mini poradnik od sellera z CB. Może to coś pomoże i nakręci też sprzedaż na CB?

Chyba czas będzie dołożyć do tego tumblra, twittera, pinteresta. Od biedy mogę użyć tych samych obrazków.

Strona dostała też autobloga...bo czemu nie  Niech coś tam się kręci. Zespinowane przez sensowny spinner, powinno być ok.


Czas przeznaczony: 13h
Budżet : 90 $, 100 zł

Co z tym zrobić? Płatna reklama? Poza drobnicą na Facebooku nigdy nie zajmowałem się reklamą. Outsource reklamy do Nigerii zamiast Indii? Zakup contentu na reklamy?

Hmm...



PS. Jeśli macie jakieś sugestie lub spostrzeżenia - piszcie śmiało. To interaktywny dziennik, macie wpływ na to co się dzieje dalej  


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - dazy19 - 30-12-2022 14:16

Proposi instagrama to bym konto pod jakiegos bota podpial by robic ruch na koncie, a reklama dopiero w pozniejszym czasie. Z doswiadczenia wiem ze gdy jest ruch sprzedazą i za 100- 200$ nie ma problemu. Moze cos w tym kierunku podzialaj Tongue im wiecej linkowania tym lepiej wiec nawet jak zaklozysz konta moze nigeria by dala rade to rozbujac pod wzgledem ruchu


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - Kumitssu - 30-12-2022 15:34

(30-12-2022 14:16)dazy19 napisał(a):  Proposi instagrama to bym konto pod jakiegos bota podpial by robic ruch na koncie, a reklama dopiero w pozniejszym czasie. Z doswiadczenia wiem ze gdy jest ruch sprzedazą i za 100- 200$ nie ma problemu. Moze cos w tym kierunku podzialaj Tongue im wiecej linkowania tym lepiej wiec nawet jak zaklozysz konta moze nigeria by dala rade to rozbujac pod wzgledem ruchu

Jeden bot na IG rozkreca IG, ale troche wolno mu idzie. Dzis robilem adjustment ustawien, moze pojdzie lepiej.
Zrobilem maly backlinking strony, zobaczymy na ile to pomoze.
Skorzystałem też z ebooka od autora na CB, dodalem moj link, wrzucilem na pare stron jak np slideshare.
Wink

Budżet bez zmian, 90$ 100 zł
Czas 13h 30 min


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - cezar78 - 30-12-2022 16:54

Nigdy nie rób interesów z hindusami, zawsze zawodzą, to są urodzeni partacze, nigdy nie otrzymasz tego co mają w opisie swoich gówno-ofert


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - hertia - 31-12-2022 11:30

Jak można być taki rasistom!!!


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - dazy19 - 03-01-2023 22:43

Rasistą jak rasistą po prostu jakosc ich uslug swiadczy sama za siebie xx


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - dzemba - 14-01-2023 22:29

(31-12-2022 11:30)hertia napisał(a):  Jak można być taki rasistom!!!

Pracowałem z dziesiątkami z nich, tylko jeden się do czegoś nadawał Tongue