Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Royaltiz - do 60 euro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Royaltiz - do 60 euro (/Temat-Royaltiz-do-60-euro-174491)

Strony: 1 2


RE: Royaltiz - do 60 euro - milosz998 - 10-09-2022 10:12

(10-09-2022 10:09)Czaplinek napisał(a):  
(09-09-2022 11:24)milosz998 napisał(a):  
(09-09-2022 10:39)Czaplinek napisał(a):  Szkoda że nie mam na depozyt.

Po 1. Masz na depozyt, bo zarobiłeś na WU+
Po 2. Ja niestety depozytu już nie wpłacam, bo miałem zasadę, że nie pokrywam depozytu, a dwa dni temu zostałem okradziony właśnie na depozyt 80 zł, bo raz zaufałem.

Siedzisz mi w portfelu ze wiesz ze mam kasę z WU?

PS. Nie każdy jest oszustem i złodziejem.

Nie trzeba siedzieć w Twoim portfelu, wystarczy że napisałeś post na forum że otrzymałeś reffback Big Grin

Oczywiście że nie każdy. Akurat co do Ciebie mam pewność, że nie oszukałbyś. Miałem zasadę że nikomu nie pokrywam depozytu po tym jak jakieś 2-3 lata temu typ kaskę wziął i zniknął. W końcu zaufałem jednemu gościowi (trochę pod wpływem braku czasu i emocji nie sprawdziłem dokładnie) i mnie orżnął. Jak tu ufać komukolwiek? Smile Przez takich ludzi właśnie nie pokrywam depozytu.

Pozdro! Smile


RE: Royaltiz - do 60 euro - Czaplinek - 10-09-2022 12:05

Kasy z WU do tej pory już dawno nie mam a z pewnych względów nie trzymam kasy w bankach tylko w skarpecie :-)

Masz rację i tu się zgodzę pomożesz 10.osobom a 11 Cie oszuka i wtedy są nerwy złość i niechęć do tego, też kilka razy dałem się oszukać nie powiem ze nie i niechęć zostaje.

Jak byś chciał pomoc to mogę zrobić z Tobą ta apke.


RE: Royaltiz - do 60 euro - milosz998 - 12-09-2022 10:21

Zapraszam kolejne osoby Smile Reffbacki wypłacone, jeden z poleconych wylosował kartę wartą 50 euro Wink