Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fortuna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Fortuna (/Temat-Fortuna-173962)

Strony: 1 2 3


RE: Fortuna - SkylineR34 - 26-04-2022 11:08

Ktokolwiek otrzymał refback?
Ja mimo zapewnienia o wysłaniu, do tej pory nic nie otrzymałem.


RE: Fortuna - kaczkadziwaczka - 26-04-2022 11:10

Moze trzeba poczekać chwilę dłużej


RE: Fortuna - SkylineR34 - 27-04-2022 10:35

Od 4 dni brak refbacku mimo zapewnienia o wysłaniu.
Nikt nie potwierdza jak dotąd otrzymania czegokolwiek od autora.
Wołam @Hybrid1990


RE: Fortuna - Majka - 27-04-2022 11:49

@[Xers]
Jak z tym refbackiem od Ciebie?


RE: Fortuna - Czaplinek - 28-04-2022 08:02

Ja również nie otrzymałem mimo zapewnienia mnie przed wczoraj na pw że wyśle. Pw do wglądu. Ci co pisali w temacie że dostali przelwy pewnie autora znajomi lub multi.


RE: Fortuna - Hybrid1990 - 29-04-2022 12:09

(28-04-2022 08:02)Czaplinek napisał(a):  Ci co pisali w temacie że dostali przelwy pewnie autora znajomi lub multi.

Najpierw wskaż kto tu tak napisał, a później sobie wymyślaj bajki.

@[Xers] Ostatnia wizyta: Dzisiaj 09:12
Brak odpowiedzi od środy po oznaczeniu od Majki, mam rozumieć że zrobiłeś wałek i nie zamierzasz wypłacić refbacków? Brak odpowiedzi przy następnym twoim logowaniu lub brak logowania przez dłuższy czas, skończy się dla ciebie banem.


RE: Fortuna - Czaplinek - 29-04-2022 18:42

@Hybrid1990 napisałem pewnie a nie ze jestem pewny :-)


RE: Fortuna - Xers - 03-05-2022 17:02

Witam, nikt nie został oszukany Smile
Dzisiaj wieczorem(najpóźniej jutro wieczorem) po powrocie z majówki opiszę sytuację Hybrydowi.


RE: Fortuna - Xers - 04-05-2022 14:09

Osoby które dokonały pełnej rejestracji konta i nie dostały po dziś dzień pieniędzy za wykonanie rejestracji, proszone są o podanie w temacie nicku użytego podczas rejestracji.

Rejestracja musi być pełna(tzn. nie może być rozpoczęta i porzucona w połowie, bo nie zalicza polecenia). Próba wymuszenia pieniędzy za niepełną rejestrację też powinna być moim zdaniem ukarana, z uwagi na oczernianie i szarganie dobrego imienia na forum.

Każda sprawa będzie badana indywidualnie, przy pomocy supportu fortuna. Rozmowa z supportem będzie dostępna do wglądu dla adminów tego forum.

Pozdrawiam.


RE: Fortuna - Czaplinek - 04-05-2022 19:20

Nick Fortuny - Czaplibek10

PS. Pisałem Ci już na pw nick z fortuny, prosiłeś o numer konta do przelewu, podałem i cisza a pisałeś i to sporo wcześniej przed majówka że zrobisz przelew i cisza....