Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
WOWAPP- jak dorobić na graniu w gry ze SklepPlay (/Temat-WOWAPP-jak-dorobic-na-graniu-w-gry-ze-SklepPlay-173025)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: WOWAPP- jak zarobić od kilku do kilkudziesięciu PLN dziennie za pomocą aplikacji - MrocznyKILL - 14-12-2021 19:24

(14-12-2021 03:46)boksowany napisał(a):  A jak wygląda sytuacja zarobku, gdy nie ma się poleconych ?? ile czasu zajmie uzbieranie minimum ?

To mega indywidualne. Zaledwie 2 tyg temu zapisała się osoba do mnie właśnie z tego forum. Osoba ta mieszka w Niemczech, a dla takich osób stawki są nawet 10x większe niż dla pl. Mając mnóstwo ref nie zarobiłem nawet połowy tego co on sam. W kilka dni zarobił 180$ czyli ponad 700 zł. Z czasem zyski spadają, ale nawet jako jednorazowy strzał to ciekawa opcja.

Stawki dla Niemiec (przypomnę przelicznik 100 pkt to 1$ czyli ~ 4 zł)


[Obrazek: cdxvdvbncvc.jpg]



[Obrazek: dfghgdsdfghgf.jpg]


RE: WOWAPP- jak zarobić od kilku do kilkudziesięciu PLN dziennie za pomocą aplikacji - boksowany - 14-12-2021 20:48

ALe mi nie chodzi o stawki dla Niemiec, tylko dla Polski bez ref. Obecnie zarabiam na wypełnianiu ankiet i zastanawiam sie, czy jest to warte zachodu jakiegoś, czy zarobek jest podobny do stron ktore płacą za klikanie w reklamy


RE: WOWAPP- jak zarobić od kilku do kilkudziesięciu PLN dziennie za pomocą aplikacji - MrocznyKILL - 14-12-2021 21:41

(14-12-2021 20:48)boksowany napisał(a):  ALe mi nie chodzi o stawki dla Niemiec, tylko dla Polski bez ref. Obecnie zarabiam na wypełnianiu ankiet i zastanawiam sie, czy jest to warte zachodu jakiegoś, czy zarobek jest podobny do stron ktore płacą za klikanie w reklamy

Zyski dla polaków też są nieoczywiste. Zależy jak Cię zakwalifikują ma to to wpływ wiele zmiennych. Choć co jak co to na pewno zarobisz więcej niż w serwisach oferujących klikanie w reklamy. Jak być zaprosił ze trzech znajomych i tylko z nimi pisał używając apki tylko jako komunikatora to byś z samego "UBI" (dochód podstawowy) zarobił więcej niż za klikanie w reklamy.


RE: WOWAPP- jak zarobić od kilku do kilkudziesięciu PLN dziennie za pomocą aplikacji - MrocznyKILL - 03-01-2022 13:43

Pojawiły się u mnie nowego rodzaju kampanie... ciekawostką jest ze dostawca płatnych zadań powinien zmienić nazwę Lol z "Playtime" na "Playlvl"/pomysl. Coraz więcej pojawia mi się kampanii w których płacą nie za czas spędzony w grze a za każdy zdobyty poziom.

Tak wiec pytanie do was: Czy macie w ofercie jeszcze zadania z "czasem gry"? Chodzi mi o nowe kampanie które dopiero możecie rozpocząć a nie już rozpoczete.


RE: WOWAPP- jak zarobić od kilku do kilkudziesięciu PLN dziennie za pomocą aplikacji - buciu52 - 04-01-2022 00:08

Tak, mam zadania z "czasem gry". Są to zadania z najniższą stawką, ale nie wiem czy "świeże" bo tych nie rozpoczynałem Big Grin


RE: WOWAPP- jak zarobić od kilku do kilkudziesięciu PLN dziennie za pomocą aplikacji - Nupek369 - 08-01-2022 00:22

Poszło z refa, zobaczymy co i jak. Big Grin

Co do playtime to ja jako nowa osoba mam takie oferty, dwie albo trzy. Jedną odpaliłem przez pierwsze 8 minut dostawałem 2 monety co 2 minuty, następne 2 monety były po 3 minutach i kolejne 2 monety po 4 minutach. Po tym wszystkim w grze jakby skończyła się możliwość darmowego grania xD


RE: WOWAPP- jak zarobić od kilku do kilkudziesięciu PLN dziennie za pomocą aplikacji - MrocznyKILL - 08-01-2022 15:01

(08-01-2022 00:22)Nupek369 napisał(a):  Poszło z refa, zobaczymy co i jak. Big Grin

Co do playtime to ja jako nowa osoba mam takie oferty, dwie albo trzy. Jedną odpaliłem przez pierwsze 8 minut dostawałem 2 monety co 2 minuty, następne 2 monety były po 3 minutach i kolejne 2 monety po 4 minutach. Po tym wszystkim w grze jakby skończyła się możliwość darmowego grania xD

Jaki masz nick na wow? Chciałbym zerknąć na Twoje postępy dokładniej. Codziennie sporo osób się zapisuje i trudno powiedzieć które konto to Ty Wink

EDIT: przebywa ktoś aktualnie za granicą i jest chętny aby pomóc w tym jakie aktualnie są stawki w jakim kraju? To że w PL zeszły na dno to już widzę Wink ale jak to wygląda za granicą?


RE: WOWAPP- jak zarobić od kilku do kilkudziesięciu PLN dziennie za pomocą aplikacji - Nupek369 - 08-01-2022 16:56

Napisałem do Ciebie bezpośrednio w aplikacji. Udało się zebrać prawie pierwszego dolara xD Wszystko praktycznie na Play Time.


RE: WOWAPP- jak zarobić od kilku do kilkudziesięciu PLN dziennie za pomocą aplikacji - Matixio - 08-01-2022 18:39

poszlo z refa


RE: WOWAPP- jak zarobić od kilku do kilkudziesięciu PLN dziennie za pomocą aplikacji - radek0389 - 08-01-2022 18:52

Zarzuć ktoś screenem z tą dniówką kilkadziesiąt złotych z tytułu Jerk