Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tygodnik: Droga w Tworzeniu pasywnych źródeł dochodu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Tygodnik: Droga w Tworzeniu pasywnych źródeł dochodu. (/Temat-Tygodnik-Droga-w-Tworzeniu-pasywnych-zrodel-dochodu-172404)

Strony: 1 2 3


RE: Tygodnik: KDP, MBA, Własne strony i może coś jeszcze.... - paweuq - 19-09-2021 13:21

Cytat:Miałem to samo, wysłałem zgłoszenie i cisza ale po ok 1,5 miesiąca dostałem odmowe. Ogólnie czytałem, że teraz bardzo ciężko dostać się do MBA a wydłużony czas oczekiwania na akceptacje to dlatego, że każde zgłoszenie jest sprawdzane manualnie. niemkniej życze powodzenia.
Smile

Okładki tworzysz w Canvie czy korzystasz z jakiegoś innego programu?

Też właśnie słyszałem, że bardzo mało osób z Polski zostaje zaakceptowana, ale czekam może akurat bede miał farta.

Tak w Canvie, jak dla mnie wystarczająca + kupuje czasem grafiki z CreativeFabrica.com jak maja promocje dostęp za jednego dolara. Chociaż przymierzam sie powoli do nauki photoshopa.


RE: Tygodnik: KDP, MBA, Własne strony i może coś jeszcze.... - plrafcik - 22-09-2021 15:33

Zainteresował mnie ten twój dziennik i próbowałem się zarejestrować na Amazon. Wszystko gra, ale nie widzę kategorii do publikowania rzeczy innych niż ebook i audiobooki.


RE: Tygodnik: KDP, MBA, Własne strony i może coś jeszcze.... - paweuq - 22-09-2021 17:34

(22-09-2021 15:33)plrafcik napisał(a):  Zainteresował mnie ten twój dziennik i próbowałem się zarejestrować na Amazon. Wszystko gra, ale nie widzę kategorii do publikowania rzeczy innych niż ebook i audiobooki.

Pod tym adresem się logujesz? https://kdp.amazon.com


RE: Tygodnik: KDP, MBA, Własne strony i może coś jeszcze.... - plrafcik - 22-09-2021 19:27

Dokładnie tak. Pojawia mi się ebook, książka w miękkiej i twardej okładce.


RE: Tygodnik: KDP, MBA, Własne strony i może coś jeszcze.... - paweuq - 22-09-2021 19:59

Czyli wszystko jest okej. Ebook to książka elektroniczna na Kindla. Książka w miękkiej okładce to Paperback tam własnie się dodaje produkty które Cię własnie interesują(prswdopodobnie). Książka w twardej okładce to Hardcover to samo co paperback z tą różnicą że jest ona z twardą okładką.


RE: Tygodnik: KDP, MBA, Własne strony i może coś jeszcze.... - lobuzp - 22-09-2021 20:10

Cześć Wink

też jestem na KDP.

W tym miesiącu jak na razie mam 240$ (z czego 80% organicznie)
Ja robię tak, że książki staram się wypchnąć reklamą i potem sprzedają się bez reklam.

Minus jest taki, ze cały czas przepalam dużo kasy na nowe książki, bo nie każda się wyrankinguje.

Ty robisz no content, używasz reklam? Jak dobierasz nisze?

Powodzenia Cool


RE: Tygodnik: KDP, MBA, Własne strony i może coś jeszcze.... - paweuq - 22-09-2021 20:30

Hej Smile

Nie jestem zwolennikiem używania reklam, chociaż nie zaprzeczam że przy produktach Low Content nie zacznę ich używać. Co do szukania nisz, nie mam jakiegoś szczególnego spoobu na to by ich szukać, patrze co się sprzedaje i staram się robić tak samo a zazwyczaj lepiej.

Ja również życzę powodzenia! Cool


RE: Tygodnik: KDP, MBA, Własne strony i może coś jeszcze.... - paweuq - 26-09-2021 10:31

#Szybka aktualizacja

Przypadkiem udało mi się znaleść pewne narzędzie które skraca mi czas dodawania produktów na KDP. Więc dodałem 228 produktów. Jutro zabieram się za kolejne, mogłbym dziś ale niedziela wiec nie pracuje dziś Tongue Wiem wiem Ci najwięksi pracują 16 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu ale nie na tym to polega by najlepsze lata spędzić przed kompem nie korzystając z życia.

Dziś podjałem ważna decyzje, mianowicie rzucam palenie! Tak dziś jest ten moment! 2021 - 09 - 26 Cool Przed chwilą spaliłem ostatniego fajka i koniec. Nawet zrobiłem sobie w miarę zdrowe śniadanie. Pierwsze kroki do lepszej jakości życia (A jest wiele do zrobienia). Pewnie chu.... was to obchodzi ale będę zapisywał sobie tu wszystkie zmiany jakie wprowadziłem w swoim życiu.

PLANY NA TEN TYDZIEŃ:

- Dodać 441 produków
- Wykupic 4 domeny
- Hostingi
- Instalacja wordpressów
  • 2 blogi pod sprzedaż z czasem swoich poradników/kursów
  • 2 blogi pod affilacje
- Konfiguracja blogów

Do 30stki zostało mi 1066 dni!
Cel to 600 000zł - Aktualnie 620,44 Euro + 15 000 PLN kapitału obrotowgo

PS. Dziś szukalem odpowiedzi na moje pytanie w internecie związane z moimi zainteresowanimi. W 2016 roku prowadziłem dziennik "SEO + SUB SMS" jakoś tak nazwa brzmiała, który opierał się na tworzeniu blogów i sprzedawaniu poradników za pomocą SUB SMS. Wykupiłem wtedy chyba 5 lub 6 domen i coś tam je pozycjonowalem, pamietam na jednej sie mocno skupiłem wtedy, wszedłem na bloga/stronę i ta nazwa bloga nie dawała mi spokoju co się potem okazało to moja domena sprzd 5 lat. Ktoś stworzył ładnego bloga(bardzo przyjemny dla oka) i sprzedaje poradniki w tej tematyce. Ajjj szkoda że ja odpusciłem, bo miała już dośc mocne parametry wtedy.


RE: Tygodnik: KDP, MBA, Własne strony i może coś jeszcze.... - Rogaal - 26-09-2021 11:16

Cel spory, więc powodzenia Smile


RE: Tygodnik: KDP, MBA, Własne strony i może coś jeszcze.... - paweuq - 28-09-2021 20:01

Wiadomość z ostatniej chwili...

Zablokowali mi konto na KDP, za szybko wrzucał moj progam produkty(chyba im o to chodzi)... Mam nadzieję, ze wszystko się wyjaśni i nadal będę miał dostęp do konta.

Kolejna rzecz do zmiany brak systematyczności, przez 2 miesiące nie robiłem nic, nagle chciałem w tydzien zrobić tyle co wcześniej w kilka miesięcy. Jeśli przez ostatnie 60 dni dodawałbym tylko po 15 produktów dziś miałbym ich 900.

Domeny kupione hostingi też, jutro podpinam hosting pod domeny i MAŁYMI KROCZKAMI beka lecimy do wyznaczonych celów.

Ta sytuacja pokazuje, jak mało trzeba , żeby wszystko stracić będąc u "kogos" a nie na swoim. Dywersyfikacja ważna rzecz.

Czołem...