Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! (/Temat-Associate-plus-20PLN-5-USDT-wystarczy-nr-tel-bez-kyc-172296)

Strony: 1 2 3


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Folari - 27-07-2021 09:03

Komuś wypłacili? Ja mam odrzuconą wypłatę, zlecałem w krypto i teraz widzę, że kasa znowu w bilansie rachunku. Raczej fejk, nic z tego nie będzie.


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - rayden - 27-07-2021 11:23

U mnie tak samo jak wyżej. Wypłata odrzucona Sad


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - P4Jn - 27-07-2021 11:32

Coś tu nie gra, kombinowania za dużo.


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Adisokol - 27-07-2021 12:21

Sprobujcie w zakladce konto "ustaw sie" ustawic adres trc + kod qr. Zwroccie tez uwage zeby byl to faktycznie adres trc . Niby nie jest obowiazkowe ustawienie bo przy wyplacie podajemy dane ale mi dlatego odrzucili. Stronka wyglada jak totalny scam i raczej jest scamem ale w piatek na milion % wyplacali a w dodatku nie jest wymagane podawanie zadnych danych wiec wrzucilem moze komus uda sie wyplacic. Moja wyplata zostala odrzucona wlasnie przez brak uzupelnienia danych w "ustaw sie".

Jest bodajze limit wyplat 1 na dzien czy cos takiego jak bedzie wam wyskakiwac komunikat ze nie mozecie wyplacic bo 10transakcji to przeklikajcie ta najtansza od min 20zl i bedzie mozna zlecic jeszcze raz.

Polecanym portfelem do wyplat jest binance


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Behaviorakles - 27-07-2021 12:23

za 5 dolarów tak się błaźnić, polacy to wielki i mądry naród, musimy tylko wygrać te wybory Big Grin


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Morricorne - 27-07-2021 16:18

Przyszło dzisiaj. Także wypłacają. Pytanie czy to tylko jednorazowa akcja czy można to codziennie powtarzać. No i skąd oni mają te środki
[Obrazek: Screenshot-20210727-171522.png]


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Behaviorakles - 27-07-2021 16:44

Niebawem do wszystkich którzy odebrali bonus z tej perspektywicznie wyglądającej witryny napisze niejaki Joaquin.
Spotkacie się z nim między godziną 19 a 22 w połowie Sierpnia w różnych dzielnicach Sandomierza, wręczy wam coś co z wyglądu przypomina mąkę i poprosi o drobną przyjacielską przysługę. Lol


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Adisokol - 27-07-2021 18:43

(27-07-2021 16:18)Morricorne napisał(a):  Przyszło dzisiaj. Także wypłacają. Pytanie czy to tylko jednorazowa akcja czy można to codziennie powtarzać. No i skąd oni mają te środki
[Obrazek: Screenshot-20210727-171522.png]

Dobre pytanie ktos chyba sie bawi w robin hooda hahah trzebaby wplacic tysiaka i to sprawdzic ale wydaje mi sie ze innej opcji nie ma. Najwazniejsze ze wyplaca .

Na dzis (19;41) wszystkie nicki zostaly juz zweryfikowane. Ktos zalozyl 2 konta na nr tel z innym kierunkowym niz polski, administracja napisala ze takie numery nie otrzymaja bonusu. Pozdro Smile


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - thedrago15 - 27-07-2021 20:11

Właśnie się zarejestrowałem
Bardzo dziwna ta stronka wygląda jak typowy scam Big Grin


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Adisokol - 27-07-2021 22:24

XDDD Zostalem zablokowany ze wzgledu na duza liczbe multikont zarejestrowanych z mojego linku. No niezle .
Jezeli komus zalezy na tej weryfikacji i zalozyl konto po 19;41 dzis to zostawiam nr whatsapp do adminki +48 733 969 875
Dopiszcie ze chcecie skorzystac z tymczasowego doladowania a osoba u ktora wam polecila zostala zablokowana to was pewnie puszcza dalej.

Temat do zamkniecia jako iz nie jestem w stanie dalej zalatwiac bonusu kolejnym osobom.
@Majka
@Hybrid1990