Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Po dawnej przygodzie z ShareCash - chce zacząć od nowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Po dawnej przygodzie z ShareCash - chce zacząć od nowa (/Temat-Po-dawnej-przygodzie-z-ShareCash-chce-zaczac-od-nowa-171283)

Strony: 1 2


RE: Po dawnej przygodzie z ShareCash - chce zacząć od nowa - Dexter1272 - 07-04-2021 11:57

Słuchajcie mam jeszcze jedno pytanie odnośnie content lockera. Targetujac w zagramaniczny ruch lepiej używać OGads prawda? W przypadku polski mylead się sprawdzi? Jak to dokładniej ugryźć? Czy może z Polski na OGads też dałoby radę?


RE: Po dawnej przygodzie z ShareCash - chce zacząć od nowa - malpa2 - 07-04-2021 17:47

Prawda, ja tak po części robię. Do do PL to testuj i mylead na dwa miesiące a potem daj Ogads i porównaj Wink


RE: Po dawnej przygodzie z ShareCash - chce zacząć od nowa - Dexter1272 - 07-04-2021 21:41

Tak zrobię, dzięki jeszcze raz! Smile

EDIT: Jeszcze jedno pytanie. Bo widzę że wszędzie muszę podać "źródła ruchu" - więc nie mogę na np. OGads założyć konta nie posiadając póki co niczego? Muszę jednak jakoś sobie zorganizować najpierw ruch a potem działać? Bo i tu i na mylead jednak to źródło ruchu jest wymagane, hm.


RE: Po dawnej przygodzie z ShareCash - chce zacząć od nowa - Shimeon - 08-04-2021 11:42

(07-04-2021 21:41)Dexter1272 napisał(a):  Tak zrobię, dzięki jeszcze raz! Smile

EDIT: Jeszcze jedno pytanie. Bo widzę że wszędzie muszę podać "źródła ruchu" - więc nie mogę na np. OGads założyć konta nie posiadając póki co niczego? Muszę jednak jakoś sobie zorganizować najpierw ruch a potem działać? Bo i tu i na mylead jednak to źródło ruchu jest wymagane, hm.

Na MyLead jak dodawałem swoje źródło ruchu, jakim był kanał YouTube (który swoją drogą dopiero raczkował) to bez problemu mi go zaakceptowali. Za to na wszelki wypadek przesłałem kilka filmów oraz zdobyłem trochę subów. W rezultacie nie powinno być z tym mniejszych lub większych utrudnień, gdyż jest to preferowane źródło ruchu - inaczej już wygląda dobór konkretnej kampanii. W tej sytuacji reklamodawca może sam sobie ustalić indywidualne zastrzeżenia i/lub wymagania.

Pozdrawiam.


RE: Po dawnej przygodzie z ShareCash - chce zacząć od nowa - Dexter1272 - 08-04-2021 21:50

(08-04-2021 11:42)Shimeon napisał(a):  
(07-04-2021 21:41)Dexter1272 napisał(a):  Tak zrobię, dzięki jeszcze raz! Smile

EDIT: Jeszcze jedno pytanie. Bo widzę że wszędzie muszę podać "źródła ruchu" - więc nie mogę na np. OGads założyć konta nie posiadając póki co niczego? Muszę jednak jakoś sobie zorganizować najpierw ruch a potem działać? Bo i tu i na mylead jednak to źródło ruchu jest wymagane, hm.

Na MyLead jak dodawałem swoje źródło ruchu, jakim był kanał YouTube (który swoją drogą dopiero raczkował) to bez problemu mi go zaakceptowali. Za to na wszelki wypadek przesłałem kilka filmów oraz zdobyłem trochę subów. W rezultacie nie powinno być z tym mniejszych lub większych utrudnień, gdyż jest to preferowane źródło ruchu - inaczej już wygląda dobór konkretnej kampanii. W tej sytuacji reklamodawca może sam sobie ustalić indywidualne zastrzeżenia i/lub wymagania.

Pozdrawiam.

Okej rozumiem, jak jednak wygląda sprawa jeszcze z OGads? Jesteś w stanie coś na ten temat powiedzieć? Big Grin


RE: Po dawnej przygodzie z ShareCash - chce zacząć od nowa - malpa2 - 09-04-2021 16:32

Na ogads możesz wpisać że nie masz żadnej stronki i bedziesz bezposrednio wysyłać ludziom link do oferty lub content lockera. W etapie gdzie trzeba podac "Traffic source" wpisujesz wszystko co ci przychodzi do glowy np: Facebook Ads, Facebook Groups, mobile apps itp. Będę wdzięczny za rejestrację z mojej sygnaturki jeśli nie masz jeszcze konta Wink


RE: Po dawnej przygodzie z ShareCash - chce zacząć od nowa - pkulma301 - 08-05-2021 23:12

(05-04-2021 17:12)Dexter1272 napisał(a):  Fakt tylko kiedyś kanał ja YT było łatwiej założyć bo nie potrzebna była weryfikacja numerem telefonu. Teraz nie dość że bany się sypią to właśnie chyba trzeba mieć kilka numerów przygotowanych bo z tego co wiem na jeden numer jest ograniczona ilość kont. Czy może coś się zmieniło albo jest jakiś sposób żeby to ogarnąć? Myślę że właśnie nie celował bym w PPD tylko bardziej content locker. Może jakieś rady jak uniknąć banów?Big Grin dzięki że poświęciłeś swój czas i odpowiedziałeś mi Smile
No wiesz jak się oszukuje ludzi na hajsu to tak jest.Polecam się zabrać za uczciwa prace