Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
More Diamonds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: More Diamonds (/Temat-More-Diamonds-171214)

Strony: 1 2


RE: More Diamonds - Roben - 20-11-2022 17:48

Też pobrałem to z rok temu cos tam sie nazbierało tych diamentow.Z tego co wiem tylko miedzy graczami jest handel ale tworca tej apki nakreslal plan rozwoju wyjscie na swiat i ze za jakis czas tymi diamentami bedzie mozna kupowac np waluty w innych grach itp.


RE: More Diamonds - miron830 - 10-04-2023 19:06

Apka ruszyła jest giełda normalna do wypłat.Mam potwierdzenia.Jeśli ktoś chce więcej info zapraszam na priv


RE: More Diamonds - werner4er - 13-04-2023 11:17

Dziwię się, że taki mały odzew. Dzisiaj wszedłem za 3500 diamentów. Jeszcze przez 4 dni można skorzystać z oferty 66% zarobku na 30 dni.
Ja jeszcze co prawda nie mam dowodów wypłat ale jestem pewien, że wielu ludzi już zarabia, sprzedajac diamenty na giełdzie. Są grupy na fb.
Moim zdaniem warto wchodzic teraz bo diamenty zdrożeją jeszcze w tym miesiącu.
Jakby co wszystko wytłumacze chętnych zapraszam na pw.


RE: More Diamonds - marek505 - 13-04-2023 20:00

Wszystko śmiga
Zapraszamy do zabawy
[Obrazek: RLbanLm.png]


RE: More Diamonds - Kaspirek - 15-04-2023 14:15

jak ktoś potrzebuje jakieś porady to proszę tutaj pisać Smile

Aby sprzedawać i kupować diamenty zarejestruj się w markecie :
Reflink

https://market4diamonds.com/account/register?referral=W6077U3X


Czysty

https://market4diamonds.com/account/register


RE: More Diamonds - zbyszek - 21-04-2023 11:21

Na giełdzie automatycznie się sprzedają diamenty czy trzeba czekac aż jakiś użytkownik kupi ?


RE: More Diamonds - werner4er - 22-04-2023 11:01

(21-04-2023 11:21)zbyszek napisał(a):  Na giełdzie automatycznie się sprzedają diamenty czy trzeba czekac aż jakiś użytkownik kupi ?

Trzeba trochę poczekać. Ja wczoraj wrzuciłem na market parę diaksów i do teraz sprzedała się połowa.

Jakby ktoś potrzebował info to zapraszam na grupę na FB:


Grupa o More Diamonds na FB


RE: More Diamonds - miron830 - 22-04-2023 23:42

(22-04-2023 11:01)werner4er napisał(a):  
(21-04-2023 11:21)zbyszek napisał(a):  Na giełdzie automatycznie się sprzedają diamenty czy trzeba czekac aż jakiś użytkownik kupi ?

Trzeba trochę poczekać. Ja wczoraj wrzuciłem na market parę diaksów i do teraz sprzedała się połowa.

Jakby ktoś potrzebował info to zapraszam na grupę na FB:


Grupa o More Diamonds na FB

hmm nie lepiej było dać te diamenty na ulepszenia w aplikacji bo według mnie 10 złotych weryfikacja konta za którą zapłaciłeś plus teraz wypłata to daje i tak na minusie dla Ciebie i średnio się to opłacało by to wypłacać. Ale to moje zdanie. Nie wnikam w strategie.Pozdro


RE: More Diamonds - marek505 - 24-04-2023 18:51

Jak co wypłaty za sprzedaż na markecie śmigają z automatu na podane konto po kilku dniach od sprzedaży.
Diamenty można zbierać za darmo, obecna cena to 0.06€ na markecie

[Obrazek: IYHqtPl.jpg]