Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukali Mnie - Banda Decydentów Polskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Oszukali Mnie - Banda Decydentów Polskich (/Temat-Oszukali-Mnie-Banda-Decydentow-Polskich-169997)

Strony: 1 2


RE: Oszukali Mnie - Banda Decydentów Polskich - Patusiek - 31-12-2020 12:49

@[dzemba] ja mam akurat narwany charakter Big Grin I za dużo razy się na tym przejechałem. Wchodząc w rynki finansowe muszę się ogarnąć. Zresztą osiągnąłem taki etap w życiu, że mi się już nigdzie nie spieszy Big Grin

A powiedz mi planujesz się kiedyś z tego rozliczać? Bo nie wiem jak to ugryźć. Mam na to cały rok - powiedzmy, że dopiero od 2022 zacznę zarabiać "widoczne" kwoty.

Co do krypto - nienawidzę ich. Gdyby nie to, że te HYIPy, w które wszedłem oferują tylko krypto - to bym kijem przez szmatę nie dotkną. Portfele, przewalutowania zmiany kursów ( takie poje**** ). Masakra jakaś. Jak potem to rozliczyć to nie wiem.

@[cezar78] Najpierw muszę mieć stronę. Przed tym muszę mieć pomysł. Inna sprawa - nie znam się zupełnie na SEO i takich rzeczach. Owszem - mógłbym się nauczyć. Ale wszystko etapami.