Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie i inwestowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie i inwestowanie (/Temat-Zarabianie-i-inwestowanie-168900)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie i inwestowanie - TriQel - 19-08-2020 07:58

Taką inwestycyjna opcje jak na etoro, to jeszcze polecam na xtbprime Wink


RE: Zarabianie i inwestowanie - Copyista - 23-08-2020 15:47

9-23 Sierpnia 2020


Popróbowałem trochę ankiet, lecz denerwująco dość często nie kwalifikuje się... Poprzeglądam forum i ogarnę jak działać efektywniej. Smile



eToro


Góry i doliny... ogólnie konto po miesiącu jest 11$ na plusie (-8$ w porównaniu do 2 tygodni temu).



Trading 212


Zamieniłem darmową 1 akcję UA na 1,5 akcji ET w celu rozpoczęcia pasywnego portfela dywidendowego i jakoś trzy dni temu przeglądając neta dostałem powiadomienie o wypłaceniu dywidend o wartości 0,39 eurocentów. Mega mnie to zaskoczyło (zapomniałem o tej akcji) ale i zachęciło mnie bardziej do pracy. (Nie zachęciły mnie te grosze co dostałem a idea pasywnego dochodu xdd)


W tym tygodniu spróbuję zyskać 20 darmowych akcji z trading z poleconych, bo czemu nie. Zacznę też rozmyślać nad jakimś blogiem/kanałem ytb by naganiać ludzi jako poleconych, w końcu jak to mówią najlepiej zarabiać sprzedając poradniki o tym jak zarabiać.


Cya za tydzień.


RE: Zarabianie i inwestowanie - Jnvestor - 23-08-2020 16:34

(23-08-2020 15:47)Copyista napisał(a):  Popróbowałem trochę ankiet, lecz denerwująco dość często nie kwalifikuje się... Poprzeglądam forum i ogarnę jak działać efektywniej. Smile

Na jakiej stronie robisz te ankiety?


RE: Zarabianie i inwestowanie - qwerty_89 - 24-08-2020 20:26

Polecam Prolific - ankiet może nie ma dużo, ale są dobrze płatne i jak już coś się pojawia to nie ma ryzyka, że nie będziesz się kwalifikował.


RE: Zarabianie i inwestowanie - Snaggy - 24-08-2020 20:29

(24-08-2020 20:26)qwerty_89 napisał(a):  Polecam Prolific - ankiet może nie ma dużo, ale są dobrze płatne i jak już coś się pojawia to nie ma ryzyka, że nie będziesz się kwalifikował.
Potwierdzam, również polecam.

Moja dziewczyna co jakiś czas wypłaca kilkanaście funtów.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie i inwestowanie - Copyista - 31-08-2020 21:45

Mam zablokowany telefon i będę wstanie go odblokować dopiero za półtora tygodnia (a nie chce mi się do miasta zapierdzielać żeby wpłacić gotówkę na konto by zrobić przelew...).

Ogarniałem ankiety na Ysense, ale zarejestrowałem się już na Prolific i na Neobux (zeby robić mini-taski Tongue) ale potrzebuję potwierdzić konta sms-em a zablokowany jest...