Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu (/Temat-Kryptowaluty-akcje-kraniki-boty-do-gield-wszystkiego-po-trochu-167679)

Strony: 1 2 3


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - mojnick69 - 12-05-2020 15:47

Co zamówiłeś na Alibabie? Kibicuję, będę zaglądał częściej, powodzenia!


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - mysc - 12-05-2020 16:25

@[mystikk] - jak wyglądają koszty Twojego rachunku maklerskiego? Gdzie go prowadzisz?


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - mystikk - 12-05-2020 17:49

(12-05-2020 16:25)mysc napisał(a):  @[mystikk] - jak wyglądają koszty Twojego rachunku maklerskiego? Gdzie go prowadzisz?

Rachunek maklerski mam w banku Pko koszty to 60zl na pół roku czyli 10zł miesięcznie


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - adamovski96 - 17-05-2020 16:48

(05-05-2020 19:37)mystikk napisał(a):  Hej dziś rozpoczeliśmy trzeci tydzień mojego eksperymentu, kupiłem dziś 10 akcji LOTOS po cenie 60,76zł za sztukę na łączną kwotę 607,6 zł oraz 2.5425 LTC po cenie 196.66 za 500zł Wink Jak widac na załączonych zdjęciach na krypto aktualnie mam +110zł a na akcjach -18.75.
Złoto w grach narazie się zatrzymało popytu brak Sad


[Obrazek: portfel.png]


[Obrazek: portfel-btc.png]

Rozpocząłem również walkę z rozpoczęciem handlowania na allegro dziedzina znaleziona , fabryka w chinach rownież , zostało złożyć zamówienie i zacząć działać Smile

Gdzie kupujesz te aukcje JSW ?


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - mystikk - 17-05-2020 17:00

(17-05-2020 16:48)adamovski96 napisał(a):  
(05-05-2020 19:37)mystikk napisał(a):  Hej dziś rozpoczeliśmy trzeci tydzień mojego eksperymentu, kupiłem dziś 10 akcji LOTOS po cenie 60,76zł za sztukę na łączną kwotę 607,6 zł oraz 2.5425 LTC po cenie 196.66 za 500zł Wink Jak widac na załączonych zdjęciach na krypto aktualnie mam +110zł a na akcjach -18.75.
Złoto w grach narazie się zatrzymało popytu brak Sad


[Obrazek: portfel.png]


[Obrazek: portfel-btc.png]

Rozpocząłem również walkę z rozpoczęciem handlowania na allegro dziedzina znaleziona , fabryka w chinach rownież , zostało złożyć zamówienie i zacząć działać Smile

Gdzie kupujesz te aukcje JSW ?

W banku Pko na rachunku maklerskim


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - vky - 17-05-2020 17:02

a jak sprawa z krypto? kraniki (faucet) itp.?

przyznam, że od początku marca z samych kranów naskubałem na obecną chwile 67$
za samo klikanie w czaso linki itp.


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - mystikk - 17-05-2020 17:14

(17-05-2020 17:02)vky napisał(a):  a jak sprawa z krypto? kraniki (faucet) itp.?

przyznam, że od początku marca z samych kranów naskubałem na obecną chwile 67$
za samo klikanie w czaso linki itp.

Z kraników kiedyś coś tam próbowałem ale jak sie nie promuje swojego refa to moim zdaniem bardzo duzo pracy trzeba w to włożyć zeby cokolwiek wypłacić aktualnie jestem w projekcie Vite gdzie stejkuje na ich giełdzie ich coiny co daje mi codzinnie dywidende w projekcie jestem od stycznie narazie zarobiłem tak około 50$ ale wkład własny był bardzo mały Smile wiecej info o projekcie mozna znaleźć na moim blogu a tak to od miesiąca prowadze ten eksperyment z akumulacją akcji oraz krypto co miesiac 500zł ale na osobnym koncie coś tam trejduje i scalpuje starająć się ugrać pare zł Smile
W następnym tyg odpale bota który gra na kontraktach futures na giełdzie bitmex oraz binance i pokaze rezultaty czy mozna na tym zarobić czy nie. Tongue


[Obrazek: Screenshot-20200517-180400-Bit-Bay.jpg]


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - Madara Uchiha - 17-05-2020 17:44

Czy na tym koncie maklerskim w pko można grać long term, ze się kupuje akcje i trzyma dopóki nie sprzeda?


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - mystikk - 17-05-2020 17:46

(17-05-2020 17:44)Madara Uchiha napisał(a):  Czy na tym koncie maklerskim w pko można grać long term, ze się kupuje akcje i trzyma dopóki nie sprzeda?

Chodzi ci o granie na kontraktach na spadki/wzrosty z dzwignią?Czy o fizyczny zakup akcji?


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - Madara Uchiha - 17-05-2020 17:53

No chodzi o to czy długoterminowo mogę np kupić sobie akcję jakiejś spółki, trzymać ją np. 10 lat i potem sprzedać, ewentualnie dokupić kolejne akcje?