Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wejście w dorosłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wejście w dorosłość (/Temat-Wejscie-w-doroslosc-167596)

Strony: 1 2


RE: Wejście w dorosłość - klocuchfakty - 21-04-2020 16:23

Tak samo jak ty jestem właśnie po technikum informatycznym Big Grin Trzymaj się, będę obserwował Smile


RE: Wejście w dorosłość - WhiteNigga - 21-04-2020 19:00

Możesz skorzystać z mojego kodu na hosting w sygnaturze. Jest to dobry hosting, korzystam od lat, m.in dostajesz darmowy ssl, który dobrze wpływa na użytkowników odwiedzających stronę. Nie ma się czego bać podając pesel. Odwagi i powodzenia Lol


RE: Wejście w dorosłość - Voode - 26-04-2020 08:12

Pożegnanie z klasą przez kamerkę.. śmiszne to było. Pasuję się wziąć do nauki i powtórek bo jak nie zdam matury to trochę wstyd Wink
Ostatnio pracowałem trochę przy domu i nie miałem czasu, żeby coś napisać bo nie było kiedy. Z zarobkami też kiepsko ale gdy robiłem wpadły mi różne pomysły, które będę chciał zrealizować w tym tygodniu.

[align=center]
1. Zarabianie "na grach"
Z nudów postanowiłem pograć na ruletkach i wypłaciłem 145 zł.
Zleciłem też wypłatę z Trading212 aż 40.91 zł. Wypłaciłem bo nie nadaje się na taką grę, wolę zwykłą ruletkę. Może mało ale i tak fajnie Wink

2. MyLead.
Zdobyłem 120 odwiedzających, ale nic na tym nie zarobiłem. Postaram się poszukać jakiś programów nowych i miejsc gdzie mogę udostępniać.


3. YT, FB...
Powoli się to rozwija. Aktualnie nie ma nic ciekawego co można tu pisać.

4.Wyciągnięte wnioski:
No tak jestem leniem nie będę ukrywał. Ale staram się.

Cele:


Zarobki:
Od 15 marca do 15 kwietnia - 670 zł.
od 15 kwietnia do dziś - 336 zł (+186 zł od ostatniego posta)


RE: Wejście w dorosłość - itmaster - 26-04-2020 09:47

(21-04-2020 15:55)Voode napisał(a):  ...
2.Hostingu nie wykupiłem bo się pytają o pesel i mi smutno bo lubię być anonimowy.
...

Fakt część hostingów woła o pesel (na marginesie nie wiem co kiego), ale wiele nie, jak chcesz to pisz na PW, podam Ci gdzie nie trzeba go podawać.


RE: Wejście w dorosłość - Noizzyy - 26-04-2020 14:47

(26-04-2020 08:12)Voode napisał(a):  1. Zarabianie "na grach"
Z nudów postanowiłem pograć na ruletkach i wypłaciłem 145 zł.
Zleciłem też wypłatę z Trading212 aż 40.91 zł. Wypłaciłem bo nie nadaje się na taką grę, wolę zwykłą ruletkę. Może mało ale i tak fajnie Wink

Na czym grałeś? Smile


RE: Wejście w dorosłość - Voode - 26-04-2020 15:01

(26-04-2020 14:47)Noizzyy napisał(a):  
(26-04-2020 08:12)Voode napisał(a):  1. Zarabianie "na grach"
Z nudów postanowiłem pograć na ruletkach i wypłaciłem 145 zł.
Zleciłem też wypłatę z Trading212 aż 40.91 zł. Wypłaciłem bo nie nadaje się na taką grę, wolę zwykłą ruletkę. Może mało ale i tak fajnie Wink

Na czym grałeś? Smile

NA TYCH STRONACH GRAŁEM głównie na empire a zdobyte coiny sprzedałem przez allegro.


RE: Wejście w dorosłość - limeq - 26-04-2020 21:54

Spoko dziennik , też siedzę trochę w CSGO , rozumiem że zarabiasz głównie na graniu na ruletkach i zarabianiu na polecaniu ich innym ludziom? Sam zarobiłem 60 euro na jednej stronie do cs'a ale nie miałem jak wypłacić bo nie było skinów o tej wartości i wszystko poszło sie je8ać :c tak czy siak powodzenia mordo


RE: Wejście w dorosłość - Massimo93 - 28-04-2020 13:57

Powodzenia, też dopiero zaczynam swoją przygodę z zarabianiem w internecie.Smile


RE: Wejście w dorosłość - Voode - 03-05-2020 13:30

Ciężkie to życie...
Pracowałem trochę przy drzewie przez ostatnie dni. Nie miałem siły po powrocie pisać na forum ani działać w zarabianiu. Dostałem 1000 za 6 dni roboty Huh Może w tym tygodniu uda się coś więcej jeśli będzie czas.

[align=center]
1. Zarabianie "na grach"
No w tym temacie nic ciekawego wpadło kilka groszy około 20 zł z ref.

2. MyLead.
Nie miałem czasu.


3. YT, FB...
Zarobiłem 50 zł na reklamie gry w kilku filmach Big Grin


4.Wyciągnięte wnioski:
No tak jestem leniem nie będę ukrywał. Ale staram się. Bez zmian Wink


Zarobki:
Od 15 marca do 15 kwietnia - 670 zł.
od 15 kwietnia do dziś - 306 zł (+70 zł od ostatniego posta)