Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitwa z bukmacherem + Wojna z głową! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Bitwa z bukmacherem + Wojna z głową! (/Temat-Bitwa-z-bukmacherem-Wojna-z-glowa-167273)

Strony: 1 2


RE: Bitwa z bukmacherem + Wojna z głową! - EnterSpacja - 06-04-2020 07:14

Chyba coś nie idzie? Od 6 dni nic nie wstawiasz


RE: Bitwa z bukmacherem + Wojna z głową! - FKS - 07-04-2020 12:25

Haha, sam przez to przechodziłem. Już kilka razy to rzucałem, a i tak po jakimś czasie wracała nadzieja że wygram gruby szmal. "Teraz z kursów po 1.10 zrobię AKO 2.0 i zagram za 100 zł - będzie wychodzić ładna dniówka!". Albo mówiłem sobie "od dziś gram tylko za 2 zł taśmy z grubym AKO - wejdzie to wejdzie, nie to nie. To tylko 2 zł na tydzień". A i tak po jakimś czasie wracałem i grałem za 50/100 zł. Przegrałem z 3 koła, może trochę ponad 3. I koniec z tym. Żałuję, że w to wszedłem, ale "tylko" 3 tysiące. Radzę Ci jak najszybciej z tym skończyć. I to stawianie na tenis stołowy...


RE: Bitwa z bukmacherem + Wojna z głową! - siudzin - 07-04-2020 13:29

A nie lepiej w obecnych warunkach stawiac na esport? Tam chyba teraz dzieje się najwiecej