Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? (/Temat-Pytanie-konto-z-sort-code-Revolut-Monese-i-167137)

Strony: 1 2


RE: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - krauze5 - 06-10-2020 07:24

Podpinam się pod pytanie, gdzie mogę otworzyć konto aby mieć je w formacie UK. Na Revolucie mam bana, Monese jak i TransferWise już posiadam. Monzo wymaga poświadczenia adresu. Przeszukałem sporą część internetu, jednak nie mogłem nic znależć. Czy ktoś ma jeszcze jakieś alternatywy? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.


RE: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - graxi69 - 27-10-2020 18:52

Witam, również dołączam się do pytania. Tak samo jak u poprzedników TransferWise, Revolut, Monese odpadają - blokują konta bez powodu przy większej ilości wpływów