Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rusza program partnerski 100mln.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rusza program partnerski 100mln.pl (/Temat-Rusza-program-partnerski-100mln-pl-166711)

Strony: 1 2 3


RE: Rusza program partnerski 100mln.pl - azzaz - 27-02-2020 21:39

No więc na czym dokładnie ta strona zarabia? Wygląda jak typowa piramida pod przykrywką MLM, a tłumaczenie, że to nie jest piramida ponieważ piramidy są nielegalne jest słabe...

[Obrazek: ss.jpg]


RE: Rusza program partnerski 100mln.pl - piotrn - 27-02-2020 21:41

Nie chcę innym odsłaniać tajemnic biznesowych, bo one są po to, by nie powstała na każdym rogu ulicy konkurencja.

Natomiast ważne, że jest to bez problemu kryminalnego.
Sprzedaży tutaj nie ma, bo użytkownik nic nie kupuje, więc odpada Ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z jej przepisami o sprzedaży lawinowej (są takie przestępstwa). Nie ma tutaj też systemu konsorcyjnego, więc odpadają przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym. Oszustwa z kodeksu karnego tutaj również nie ma. Krótko mówiąc, można współpracować.


RE: Rusza program partnerski 100mln.pl - azzaz - 27-02-2020 21:44

Nie masz żadnego produktu na tej stronie, który sprzedajesz. Żadnego innego źródła zysku niż podawanie kart płatniczych do czego namawiasz. Może kogoś kto siedzi w biznesie od wczoraj i kompletnie się na temacie nie zna nabierzesz Jerk


RE: Rusza program partnerski 100mln.pl - Oskarqq - 27-02-2020 21:44

Cytat:Po zarejestrowaniu konta, aby zacząć zarabiać, musisz je aktywować poprzez podanie numeru karty płatniczej. I to jest Twoja fundamentalna usługa na rzecz serwisu 100mln.pl.

W tym momencie pewnie myślisz sobie "Ale przecież to jest ryzykowne!".

Faktycznie, w ogólnym przypadku podawanie danych karty płatniczej wiąże się z ryzykiem złodziejstwa, niekontrolowanego odpływu środków. I tutaj część ludzi się zatrzyma, zrezygnuje, nie pójdzie krok dalej.

Czas zakończyć chyba temat co? To, że już przez godzinę nie dostał gościu bana powinno być dla niego wielkim sukcesem... Gościu poleca piramidę finansową, w której podajesz dane ze swojej karty. Nie zainteresował się nawet tematem SSL, choćby darmowego, by choć trochę uwierzytelnić to co pisze.


RE: Rusza program partnerski 100mln.pl - wasda - 27-02-2020 22:27

jak Kononowicz cyt. " Złodziejstwa" Jerkbekabeka


RE: Rusza program partnerski 100mln.pl - Maniak2019 - 27-02-2020 22:58

Mnie ciekawi to :

Podmiot prowadzący serwis 100mln.pl:

100mln.pl sp. z o. o.
skrytka pocztowa 52
02-775 Warszawa

Listy wysyłane na adres inny niż powyższy adres korespondencyjny nie będą odbierane.

Adres e-mail: admin (tutaj-znak-małpy) 100mln.pl.

Dane rejestrowe:
100mln.pl sp. z o. o. ul. ________________, 0x-xxx Warszawa, zarejestrowana w __ Wydziale Gospodarczym KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS xxxxxxxxxxx,
NIP xxx-xxx-xx-xx, REGON xxxxxxxxxx,
kapitał zakładowy xx.000 zł (w całości wpłacony)

No i jeszcze na dodatek stronę robił chyba 10 cio latek Huh


RE: Rusza program partnerski 100mln.pl - rachman - 27-02-2020 23:07

Na czym to polega? Bo dwie strony wodolejstwa.
Konkrety.
Program partnerski - więc co mam polecać.
Czemu miałbym podawać dane karty.
Nie ma produktu i sprzedaży więc z czego zysk. Z czego utrzymywane struktury.
To forum. Tu ma być opis taki by skumać działanie. Na razie chyba nikt do końca nie skumał więc opisz krótko i sensownie formę współpracy w pierwszym poście albo idź stąd bo i tak bana wyłapiesz.


RE: Rusza program partnerski 100mln.pl - radek0389 - 28-02-2020 05:28

Ferie się skończyły ale widać dzieciakom dalej się nudzi.


RE: Rusza program partnerski 100mln.pl - azzaz - 28-02-2020 13:25

Muszę przyznać, że ta niepozorna struktura na początku mnie zwiodła.

Przez jakiś czas byłem pewny, że to piramida Jerk

[Obrazek: ss.jpg]

Autorowi nawet nie chciało się bawić w adpacki, paczki, bloczki, górników, robotników etc. jak robi jego konkurencja. Prosto z mostu, podaj numer karty i polecaj dalej. To mi się podoba! Lol


RE: Rusza program partnerski 100mln.pl - rachman - 28-02-2020 13:56

A co! Jak lecieć to bez balastu Wink
Fajnie że nie wiem kto, nie wiem co, i gdzie zatwierdza tym pobraniem z karty paru zeta... ale przeca se mogę zablokować... Tia. Prokurator w razie buby łyknie że przeca każdy tak robił a pytać nie wolno bo zaraz by ktoś konkurencję bosowi zrobił który jako jedyny ma dostęp do danych kart... Wink

Nawet nie zgłaszam tego dziadostwa bo po prostu takiej szydery w oczy dawno nie widziałem beka Ciekawe czy jest na forum jakiś hardcorowiec który pomoże "zwalczać mafię" udostępniając dane swojej karty obcej osobie na słowo - nie wiadomo do jakich celów... Ale co tam. Pińć czy sześć zeta wpada... beka