Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] (/Temat-zarabiaj-na-uzupelnieniu-godzin-otwarcia-sklepow-dowod-wyplaty-166312)

Strony: 1 2 3 4


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów - Majka - 04-02-2020 10:57

(04-02-2020 10:32)beredka90 napisał(a):  o co biega wogole na tej stronce mam biegac po sklepach i spisywac ich godziny otwarcia czy jak ?

Nie łatwiej Ci będzie wchodzić na ich strony www i spisywać dane? TongueTongueTongue


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów - krychap - 04-02-2020 11:15

O wiele prościej z strony www sklepu, firmy itp.

Trzeba podać
nazwę sklepu/firmy
Adres
Kod pocztowy
Telefon jeżeli jest
Adres e-mail jeżeli jest
Stronę www jeżeli jest
Z skąd masz informację czy z ich strony www czy np Facebook.


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów - rachman - 04-02-2020 11:57

Już się nieraz przejechałem na tych godzinach podawanych w sieci więc to takie też nie na 100 pewne.
Chodź po sklepach i zbieraj oświadczenia z podpisem że się będą stosować. Będziesz master.


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów - beredka90 - 04-02-2020 13:17

ile trwa sprawdzanie ?


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów - Fricooo - 04-02-2020 13:46

Raczej sporo, dosłownie 2-3 sprawdzone od razu, a 13 ma status oczekiwanie od 48 godzin


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów - krychap - 04-02-2020 14:43

Wczoraj dodałem 20 wpisów a 17 było sprawdzone .
Więc jest to różnie . 3 zostały w oczekiwaniu , dzisiaj dodałem kolejne 7 .
Średnio co 12 godzin 3/4 dodanych wpisów mam sprawdzonych.

Dowód wypłaty
[Obrazek: Screenshot-2020-02-05-11-47-49-449-com-p...mobile.jpg]


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - maxiu170 - 05-02-2020 18:35

(02-02-2020 20:32)FreeDoge napisał(a):  W google mało o nich a jedyne forum które w google pokazuje to gość nakłaniający do zapisu z reflinku oferujący 3 zł za zapis by sprawdzić wypłacalność.
Niby kilka lat od 1 wpisu co w google ale 0 dowodów wypłat

O widzę mój post sławny Big Grin
Anegdota Big Grin

Dodałem wpis z godzinami otwarcia mojego biura, odrzucili XD


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - rachman - 05-02-2020 20:53

Bo o sklepy chodzi nie biura Wink


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - Fricooo - 05-02-2020 21:31

Musisz mieć godziny otwarcia na swojej stronie internetowej zeby bylo w stanie to potwierdzić. Tak czy inaczej od 4 dni nie mam jeszcze rozpatrzonych wpisów. Troche dlugo to trwa


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - krychap - 06-02-2020 08:05

Pisałem do nich i dostałem odpowiedź że mają dużo wpisów. Każdy z nich muszą sprawdzić osobno . Jak to napisali też jest dużo nowych użytkowników którzy robią błędy ?? Więc może to teraz potrwać dłużej