Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż na allegro - Import z Chin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Sprzedaż na allegro - Import z Chin (/Temat-Sprzedaz-na-allegro-Import-z-Chin-166236)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Sprzedaż na allegro - Import z Chin - ScroX - 31-01-2020 17:33

Z tego co wiem nie da się zarazić wirusem od przedmiotu, no chyba że całe dostawy stoją ?


RE: Sprzedaż na allegro - Import z Chin - mcmaks - 31-01-2020 18:24

"Wojewódzki Inspektor Sanitarnym zapewnił, że klienci kupujący produkty z Chin nie powinni się obawiać: Każdy wirus, żeby żył, to musi mieć żywą komórkę czy to zwierzęca, czy to ludzką, bo on to jest taki pasożyt komórkowy, jeśli tak można w dużym uproszczeniu powiedzieć (...). Poza organizmem żywym, wirus ma krótki żywot, który można w godzinach liczyć, a myślę, że podróż z Chin do Polski jednak trochę więcej czasu zabiera. Nie ma w ocenie wirusologów, epidemiologów niebezpieczeństwa, że można w ten sposób coś do kraju zawlec.
"
Źródło RMF24


RE: Sprzedaż na allegro - Import z Chin - esc - 31-01-2020 18:54

(30-01-2020 14:54)wob napisał(a):  Dziennie ok 10-20 przesyłek schodzi mi tak na prawdę pół godzinki jak na razie.

a ile zysku netto z tego?


RE: Sprzedaż na allegro - Import z Chin - arturito - 31-01-2020 19:43

Nie chodzi o to, że wirus się przenosi na paczkach. Chodzi o to, że Pan chińczyk obecnie nawet nie może do hurtowni jechać bo jest kwarantanna. Dostawy stoją i nie wygląda by szybko się to zmieniło.


RE: Sprzedaż na allegro - Import z Chin - wob - 03-02-2020 14:49

Witajcie, pierwsze 1000 przesyłek za mną, zapraszam do podsumowania.
https://youtu.be/eNyNga7539A
Dowiecie się ile zarobiłem i ile czasu zajęło mi pakowanie.

Prośba- jeśli ktoś wpadnie obejrzeć to zostawcie kciuka albo w górę albo w dół, zawsze mi to podbije trochę film. Dzięki!

Co do wirusa to od razu sprawdziłem czy mogą mi go przysłać, ale okazało się że jedynie przez kontakt bezpośredni Smile


RE: Sprzedaż na allegro - Import z Chin - markos1995 - 03-02-2020 19:14

@wob fajnie, że masz zapał, ale poświęć więcej czasu na planowanie i research - 1300 zarobione przez Ciebie w 3 miesiące (strzelam, że nie odjąłeś od tego prowizji alledrogo i zwrotów?) + jak sam zaznaczyłeś ZUS i zostaje nawet nie 0 przy 70h łącznej pracy Smile
Mogę Cię nakierować, bo w tym roku nisza jest bardziej rozchwytywana niż w poprzednim - koszt zestawu walentynkowego (czekoladki, płatki róż i inne duperele) to koszt 50zl brutto. Dorzucasz odręcznie napisany list na życzenie i sprzedajesz taki pakiecik za 200zł + na dowolnym portalu (największy obrót miałem na FB Marketplace w 2019r.)

Z fartem


RE: Sprzedaż na allegro - Import z Chin - wob - 04-02-2020 12:49

2zł na paczce to już jest z wszystkimi opłatami, nie biorę pod uwagę tylko ZUSu bo płacę go z innego źródła. Planuję skupić się na ilości, jestem w stanie wysyłać 3000paczek w miesiącu bez większych problemów, teraz buduję infrastrukturę aby to szło jak najszybciej. Po przekroczeniu 3000 paczek w miesiącu, zatrudnię pracownika. Zanim jednak to osiągnę jeszcze długa droga przede mną.

Walentynki teraz już odpadają, szykuję się bardziej na sezon wiosenny.


RE: Sprzedaż na allegro - Import z Chin - KosaRBK - 04-02-2020 15:44

Masz wynajęty magazyn czy wszystko w domu ogarniasz? Wink


RE: Sprzedaż na allegro - Import z Chin - wob - 04-02-2020 17:04

Na razie dom, mam taki magazynek 10 m2, ze wszystkich stron drewniane zbite regały po sam sufit, wszystko zawalone towarem. Aktualnie sprzątam w piwnicy, myślę że wyciągnę 20m2, no a potem już jakieś blaszaki na działce w planach. Żona mnie z domu wywali, no ale trudno.

Kolejny film z analizą jakości sprzedaży, aktualnie 286 punktów na 1000, także cisnę...

https://youtu.be/OrETTX5rFwM

CEL: 1044/10 000


RE: Sprzedaż na allegro - Import z Chin - markos1995 - 04-02-2020 19:38

https://zapodaj.net/b0839d69f6a07.png.html

Polecam się Smile