Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kara grzywny lub więzienie za konkurs na facebooku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Kara grzywny lub więzienie za konkurs na facebooku? (/Temat-Kara-grzywny-lub-wiezienie-za-konkurs-na-facebooku-166049)

Strony: 1 2


RE: Kara grzywny lub więzienie za konkurs na facebooku? - KombinatorGumiok - 17-01-2020 21:35

Czy tylko mnie się wydaje, że to forum nazywa się zarabiam.com, a nie oszukuje.com? W ogóle nie widzę celu zakładania tematów w stylu "Chcę oszukiwać ludzi, zamkną mnie za to?"
Chyba każdy ma w sobie poczucie uczciwości i dziwię się, że ktoś jest w stanie zadać takie pytanie i nie widzieć w tym nic dziwnego. Jeśli naprawdę dla kilku lajków o wartości 10gr jesteś w stanie regularnie oszukiwać ludzi i jednocześnie dasz radę rano patrzyć w lustro, to polecam konsultacje z psychologiem... albo coś w tym stylu.

Facebook jakiś czas temu wypuścił nowy regulamin, w którym zabrania "wymuszania" lajkowania/komentowania/udostępniania w celu wzięcia udziału w konkursie/loterii. Kilka zgłoszeń i post znika Smile


RE: Kara grzywny lub więzienie za konkurs na facebooku? - milosz998 - 17-01-2020 22:12

(17-01-2020 21:35)KombinatorGumiok napisał(a):  Czy tylko mnie się wydaje, że to forum nazywa się zarabiam.com, a nie oszukuje.com? W ogóle nie widzę celu zakładania tematów w stylu "Chcę oszukiwać ludzi, zamkną mnie za to?"
Chyba każdy ma w sobie poczucie uczciwości i dziwię się, że ktoś jest w stanie zadać takie pytanie i nie widzieć w tym nic dziwnego. Jeśli naprawdę dla kilku lajków o wartości 10gr jesteś w stanie regularnie oszukiwać ludzi i jednocześnie dasz radę rano patrzyć w lustro, to polecam konsultacje z psychologiem... albo coś w tym stylu.

Facebook jakiś czas temu wypuścił nowy regulamin, w którym zabrania "wymuszania" lajkowania/komentowania/udostępniania w celu wzięcia udziału w konkursie/loterii. Kilka zgłoszeń i post znika Smile


"Pierwszy milion trzeba ukraść" Big Grin


RE: Kara grzywny lub więzienie za konkurs na facebooku? - rachman - 17-01-2020 23:51

Co innego ukraść, co innego oszukać. Nawet KK to rozróżnia i inaczej traktuje Wink


RE: Kara grzywny lub więzienie za konkurs na facebooku? - Captain - 18-01-2020 01:24

A to nie jest czasem tak, że nielegalne jest organizowanie loterii gdzie użytkownicy muszą wpłacić pieniądze aby wziąć udział, ale takie w których biorą udział za darmo to już można?


RE: Kara grzywny lub więzienie za konkurs na facebooku? - rachman - 18-01-2020 01:36

A pod tym linkiem co dałem miałeś jakieś rozdzielenie typu kasa/free? Wydaje mi się że to bez znaczenia. Liczy się że jest po prostu losowość.