Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neo Finance - 20€ bonusu na start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Neo Finance - 20€ bonusu na start (/Temat-Neo-Finance-20%E2%82%AC-bonusu-na-start-165984)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - Nokha - 11-01-2020 13:46

(11-01-2020 13:17)mintek14 napisał(a):  Czy można doładować konto revolutem ?

Ja puściłem przelew przez Revoluta i dam znać ale myślę, że bez problemu powinno przejść.


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - 121 - 11-01-2020 15:20

Jak wyślę 0,05zł to nie będzie problemu czy trzeba wysłać euro?


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - mintek14 - 11-01-2020 19:36

Czy czytacie regulaminy ?

Wg regulaminu po roku polecony może sprzedać i musi zainwestować 500 euro. Jeżeli źle mówię to proszę mnie poprawić. Jak jest naprawdę ? Czy autor tematu wgl sprawdził regulamin ?

Cytat:Inwestycje, z których skorzystał zaproszony przyjaciel Fundusze inwestycyjne można sprzedać na rynku wtórnym zaraz po spełnieniu wszystkich poniższych warunków:
- Zaproszony przyjaciel ma aktywny portfel inwestycyjny o wartości co najmniej 500 EUR;
- Minął ponad rok od otrzymania funduszy inwestycyjnych.

https://www.neofinance.com/en/page/28/referral-programme-invite-your-friend


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - piotreq86 - 11-01-2020 20:37

Jest na to alternatywa.
Inwestujesz 20€ bonusu w pożyczkę. Najlepiej jak najkrótszą. Dziś znów pojawiła się przed południem kolejna oferta z pożyczką na 30 dni.
Następnie sprzedajesz swoją inwestycję na rynku wtórnym "Secondary market":
https://www.neofinance.com/investor/investment/sellable/list
Im większą dasz zniżkę, ze swojej strony, tym szybciej ją sprzedasz. Można ustawić, np. -10%. Wtedy ktoś kupi twoją inwestycję za 18€. On sam zarobi na tym 20€ + % od zysku.
Pieniądze, które Ty otrzymasz ze sprzedaży możesz wypłacić od razu na konto. Na informację o tym dealu trafiłem po hiszpańsku. Wiedziałem, że deal działa i szybko można na tym zarobić. Pomyliłem się troszeczkę w tłumaczeniu.
W sumie wychodzi jeszcze lepiej i szybciej, niż w pierwotnej informacji Smile

(11-01-2020 13:46)Nokha napisał(a):  
(11-01-2020 13:17)mintek14 napisał(a):  Czy można doładować konto revolutem ?

Ja puściłem przelew przez Revoluta i dam znać ale myślę, że bez problemu powinno przejść.

Revolut nie przejdzie. Chyba, że poddasz się dodatkowej weryfikacji. Dostaniesz maila, jak niżej:

[Obrazek: MNWinI.jpg]


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - mintek14 - 11-01-2020 20:44

(11-01-2020 20:37)piotreq86 napisał(a):  Jest na to alternatywa.
Inwestujesz 20€ bonusu w pożyczkę. Najlepiej jak najkrótszą. Dziś znów pojawiła się przed południem kolejna oferta z pożyczką na 30 dni.
Następnie sprzedajesz swoją inwestycję na rynku wtórnym "Secondary market":
https://www.neofinance.com/investor/investment/sellable/list
Im większą dasz zniżkę, ze swojej strony, tym szybciej ją sprzedasz. Można ustawić, np. -10%. Wtedy ktoś kupi twoją inwestycję za 18€. On sam zarobi na tym 20€ + % od zysku.
Pieniądze, które Ty otrzymasz ze sprzedaży możesz wypłacić od razu na konto. Na informację o tym dealu trafiłem po hiszpańsku. Wiedziałem, że deal działa i szybko można na tym zarobić. Pomyliłem się troszeczkę w tłumaczeniu.
W sumie wychodzi jeszcze lepiej i szybciej, niż w pierwotnej informacji Smile

(11-01-2020 13:46)Nokha napisał(a):  
(11-01-2020 13:17)mintek14 napisał(a):  Czy można doładować konto revolutem ?

Ja puściłem przelew przez Revoluta i dam znać ale myślę, że bez problemu powinno przejść.

Revolut nie przejdzie. Chyba, że poddasz się dodatkowej weryfikacji. Dostaniesz maila, jak niżej:

[Obrazek: MNWinI.jpg]
Jak po miesiącu jak regulamin mówi że po roku i trzeba mieć na koncie 500 euro


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - tjt1 - 11-01-2020 21:01

Powiem w ten sposób, w pierwszym poście autor napisał słowa:
(10-01-2020 20:19)piotreq86 napisał(a):  Pewny portal. Można działać śmiało. Zapraszam.

Tak więc mi nic więcej nie trzeba. Jak pewny to pewny. Zarejestrowałem się, zweryfikowałem, w przyszłym tygodniu rozpoczynam inwestowanie, a po miesiącu wypłacam swoje pieniądze. Tyle.


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - piotreq86 - 11-01-2020 21:05

@mintek14, kiedy zrobisz tak, jak napisałem przed chwilą bonus przestaje być bonusem i możesz go do razu wypłacić.
Jeśli wpłacisz sobie 2€ z Revoluta, możesz je od razu wypłacić z powrotem, nie musisz czekać rok czasu, nie musisz mieć 500€ na koncie. Tak samo będzie z 20€ bonusu, jeśli obrócisz go w ten sposób, który został opisany w Post: #14.


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - piotreq86 - 14-01-2020 22:21

Nie chciało mi się logować codziennie i czekać na pożyczkę na 30 dni, żeby wrzucić bonus w taką inwestycję i nim obrócić. Ustawiłem sobie zatem auto inwestora. Podałem warunki:

1) kredytodbiorcy, określeni literką A - oprocentowanie 12.00% - 27.00%, długość - 4-12 miesięcy (niestety długości nie można ustawić krótszej)
2) kredytobiorcy, określeni literką B - oprocentowanie 12.00% - 27.00%, długość - 4-12 miesięcy
3) kredytobiorcy, określeni literką C - oprocentowanie 18.00% - 27.00%, długość - 4-12 miesięcy

Dziś mi załapało. Chciałem od razu sprzedać inwestycję na rynku wtórnym. Niestety faktycznie jest ograniczenie dla nowych użytkowników, co do rynku wtórnego:

[Obrazek: Neofinance.jpg]

bonusu nie da się wypłacić ot tak, w jeden dzień. Zwracam honor.

Wiem, że takie coś działało wcześniej.
Kilka osób tak wypłacało. Sprawdziłem daty, komentarze pochodzą z ubiegłego roku.
Przywołany tutaj post z regulaminu dotyczy wyłącznie inwestycji właśnie na rynku wtórnym.
Także obecnie jak najszybszą metodą wypłaty bonusu wydaje się być zainwestowanie go na rynku głównym w pożyczkę na 30 dni. Co jakiś czas się takie pojawiają. Szybko jednak ludzie w nie inwestują, trzeba więc śledzić portal na bieżąco, aby udało się taką wychwycić.


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - mintek14 - 17-01-2020 17:41

(11-01-2020 13:46)Nokha napisał(a):  
(11-01-2020 13:17)mintek14 napisał(a):  Czy można doładować konto revolutem ?

Ja puściłem przelew przez Revoluta i dam znać ale myślę, że bez problemu powinno przejść.

Czy uznało Ci wpłatę revolutem ? Wpłaciłem tak samo i nie uznało

Wpłaciłem 2 euro, jak mam to teraz wypłacić ?
Mam konto ograniczone i nie mogę wypłacić, a żeby otworzyć nieograniczone to musze przejść wideo weryfikacje czego nie mam zamiaru robić, więc psu w dupę 2 euro stracone


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - Nokha - 17-01-2020 18:06

(17-01-2020 17:41)mintek14 napisał(a):  
(11-01-2020 13:46)Nokha napisał(a):  
(11-01-2020 13:17)mintek14 napisał(a):  Czy można doładować konto revolutem ?

Ja puściłem przelew przez Revoluta i dam znać ale myślę, że bez problemu powinno przejść.

Czy uznało Ci wpłatę revolutem ? Wpłaciłem tak samo i nie uznało

Wpłaciłem 2 euro, jak mam to teraz wypłacić ?
Mam konto ograniczone i nie mogę wypłacić, a żeby otworzyć nieograniczone to musze przejść wideo weryfikacje czego nie mam zamiaru robić, więc psu w dupę 2 euro stracone

Nie uznało mi wpłaty, 3 razy robiłem wideoweryfikację ale coś nie mogą im dojść te zdjęcia i nie przeszło mi. Wpłatę normalnie Ci wycofa na revolut z opłatą -0.3 euro Smile