Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy zarobkowe GPTA. Próby zbudowania dochodu pasywnego. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Programy zarobkowe GPTA. Próby zbudowania dochodu pasywnego. (/Temat-Programy-zarobkowe-GPTA-Proby-zbudowania-dochodu-pasywnego-164203)

Strony: 1 2 3


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - Shimeon - 23-09-2019 16:39

(23-09-2019 15:09)mysc napisał(a):  Odradzam udostępnianie w dzienniku swoich nisz. Niestety nie brakuje na forum osób, które zaraz chętnie pozgłaszają filmy/profile/strony - już były takie sytuacje Sad

Jak pisałem ten post to właśnie się zastanawiałem czy to publikować. Post zedytowany.


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - Shimeon - 01-10-2019 15:16

Witam 1. Października Wink

Podsumowanie ostatnich dni...

1. Sejfik - Zarobione 15.20 zł na aukcji.
2. KlubKantar - Zarobione 32zł+
3. Poznaj.to - Bez zmian.
4. RapidGator - Bez zmian. Zacznę promować swoje filmy w kampaniach AdWords to oglądalność wzrośnie.
5. Mylead - Ostatnio promowałem jeden z moich filmów i oprócz wizyt wpadło też 11 dislików. pokerface SMS Premium w moim odczuciu to jednak nie jest dobry pomysł, bo kliknięcia głównie ze Stanów i Polski, a leadów w dalszym ciągu brak Sex
7. YouTube - Ciągle coś zmieniam/dodaję/usuwam. Na plus na pewno to, że zacząłem współpracę z pewnym użytkownikiem tego forum na linii YouTube-FanPage. Ale na razie nic więcej nie zdradzam.. Wink
8. PlanetPlus - Bez zmian.
9. Refback - Bez zmian.

A wracając do MyLead to spróbuję zrobić to samo z drugim filmem i jeśli to również niczym nie poskutkuje - przestawiam się na PPI. Od jutra znów zaczynam działać w tym temacie.


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - ZarabianieO - 01-10-2019 15:22

Elegancko prowadzony temat, ciśnij dalej i trzymam kciuki.


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - Shimeon - 10-11-2019 16:15

Cześć!

Po dłuższej przerwie powracam do swojego dziennika zarabiania.
A oto efekty:

1. Sejfik - Zarobione 62.54 zł + 20 zł (SubKonto).
2. KlubKantar - Zarobione ok. 55 zł
3. Poznaj.to - 0 zł
4. RapidGator - 1.87$
5. Mylead - 0.21 PLN (3 leady, wszystkie za PPI Sex)
6. PlanetPlus - 0 zł
7. Refback - 5 zł
8. YouTube - 0 zł


Cele na najbliższe tygodnie:

1. (YT) Spam w komentarzach/linkowanie ciąg dalszy. Mam pomysł na niszę Wink
2. Reklama oraz pozycjonowanie kanału/filmów na YouTube. W tym celu posłuży mi Sejfik oraz osoby indywidualne.
3. Nowy baner na YouTube. Tylko za Chiny nie mam pomysłu, a co dopiero projektu. Doradzicie coś?

4. W międzyczasie zapraszam do zapoznania się z tymi tematami, jeśli ktoś jest chętny wypromować mnie za niewielką opłatę. Lol

1. KLIK
2. KLIK
3. KLIK


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - Shimeon - 26-01-2020 16:16

Witam ponownie.

Nie aktualizowałem tematu przez dłuższy czas, bo nic za bardzo w tej kwestii się nie zmieniło. W dalszym ciągu sobie dorabiam Wink

Aktualnie zajmuję się:

- testowaniem rozmaitych programów zarobkowych typu get-paid (panele ankietowe/badawcze, buxy),
- promocją kanału na YouTube (refbacki, sejfik, strony pośrednie).

Na MyLead do tej pory zarobiłem 2.48 PLN w 2019 oraz na początku 2020.
Na RapidGator już więcej, bo około 3 dolarów, choć konwersję mam bardzo wysoką.
W pozostałych serwisach mniej więcej tyle samo...


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - Shimeon - 04-03-2020 14:23

04/03/2020

Sejfik - 3.31 zł + 10.30 zł
MyLead - 4.67 zł
KlubKantar - 128 zł
poznaj.to - 16.90 zł
prolific.ac - 12.04£ (59.55 zł)
greenpanthera - 8.24$ (31.82 zł)
planetplus - 10.13 zł
rapigator - 3.50$ (13.52 zł)



RE: Programy zarobkowe GPTA. Próby zbudowania dochodu pasywnego. - Shimeon - 02-04-2020 21:34

Witam znów.
Statystyki z ostatnich 30 dni na MyLead:

[Obrazek: FYiUP8n.png]

Wszystko za Pay Per Install.

Na Rapidgator już o niebo lepiej:

[Obrazek: Uqn0cv1.png]

Do 15 marca pobrania plików wahały się w granicach kilkunastu na dzień. Po tym czasie nastąpił gwałtowny wzrost liczby ściągnięć. Dziś po raz pierwszy udało mi się przekroczyć liczbę 40 pobrań w ciągu 24h. Wink Oby tak dalej Tongue

[Obrazek: LInGHmK.png]


RE: Programy zarobkowe GPTA. Próby zbudowania dochodu pasywnego. - Shimeon - 08-08-2020 10:07

08/08/2020:

- 217,44 zł wypłacone z ankiet w ostatnim czasie,
- Rezygnacja z panelu GreenPanthera (wypłata środków, usunięcie konta),
- Moje filmy na YT stały się bardziej popularne i rozpoznawalne. W konsekwencji przełożyło się to na lepsze wyniki w wyszukiwarce.
- Z uploadem jest najgorzej, bo na RapidGatorze spadła konwersja, a na MyLeadzie non stop stagnacja w wypełnianiu ofert. Trzeba coś z tym fantem zrobić.

Ale ogólnie spoko. Nie narzekam. Tongue


RE: Programy zarobkowe GPTA. Próby zbudowania dochodu pasywnego. - Shimeon - 02-06-2021 12:20

Witam znowu w moim dzienniku poblisko dziesięciu miesiącach nieaktywności. Mam jedną dobrą i jedną złą wiadomość. Zła jest taka, że zamykam stary dziennik. Nie mam zamiaru go już prowadzić w związku z nieaktualnymi informacjami, zamieszczonymi w pierwszym poście. Z programów Get-Paid niemalże kompletnie zrezygnowałem, ponieważ zarobki były zbyt niskie, ankiety mało interesujące lub ich brak, a na niektórych z nich nazbyt długo oczekiwało się na wypłatę. W międzyczasie odkryłem, że taka metoda zarobku kompletnie mi nie odpowiada - nie znoszę robienia ankiet, w gruncie rzeczy jest to dla mnie męczące i ogólnie niechętnie podchodzę do robienia kolejnych zadań. Obecnie jedyne panele, na których coś tam jeszcze działam i sobie dorabiam to Prolific / KlubKantar, podczas gdy na pozostałych stronach wszystkie moje dotychczasowe konta zostały już kompletnie wykasowane z baz danych. Z kolei dobra wiadomość odnosi się do mojej drugiej niszy zarobkowej, jaką jest YouTube. Posiadam dwa kanały, które bezustannie pną się ku górze, ale póki co nic tu więcej zdradzać nie będę. Tymczasem w planach mam założenie drugiego dziennika, także ten już można spokojnie przenieść do archiwum. Pozdrawiam!


RE: Programy zarobkowe GPTA. Próby zbudowania dochodu pasywnego. - shf - 02-06-2021 12:22

Buxy i PPI moim zdaniem to przeżytek więc jak zamyksz dziennik żeby zrobić "świeższy" to dobra myśl. Big Grin